Muzyczny maraton weekendowy w Kantynie

dodano: 2014-04-03 19:25 | aktualizacja: 2014-04-04 15:26
autor: Koder | źródło: inf. wł.

gitara_160px Obficie i niespokojnie zapowiada się ten weekend w Pubie Kantyna. Wieczór gitarowy  tym razem niespodziewanie w piątek 4 kwietnia o godz. 20:00 pojawi się Johnny K. Po powrocie z USA w rodzinne strony zagra, zaśpiewa, trochę powspomina swoje bujne życie. Bochniacy wcześniej urodzeni pamiętają go jeszcze z czasów nowofalowej Ersatz z początku lat osiemdziesiątych. Towarzyszyć mu będzie Janusz Stryjski.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.


Dzień później 5 kwietnia też o godz. 20:00 w Kantynie przy ul. Rzeźnickiej zagrają Na spokojnie (Kraków) i nasz miejscowy rockowy DePools. Bez nerwów okazało się kto gra w grupie "Na spokojnie". Tworzą ją : Wojciech Latocha - gitara, wokal, Marcin Tobiasz - gitara, Łukasz Pipczyński - perkusja i Zbigniew Blajerski - gitara basowa. Fascynuje ich gitarowy sound, a czasem wkraczają w bliskie rejony pulsującego bluesa z nutką nostalgii rodem z The Doors. DePools grają w składzie prawie rodzinnym: Marcin „Pepe”  Korpała – voc, Bogusław Bodzio Mikulski – gitara, Grzegorz Szoja – gitara, Michał Mikulski – bas i Tomek Kurkiewicz – bębny. Swoją przygodę na serio z rockowym graniem rozpoczęli w 2013 r., a muzyka jest  wypadkową i mieszanką ich gustów muzycznych. Zagrali w paru ciekawych miejscach na zlotach motocyklowych. W tym roku realizują sześć nagrań w studiu Kwart u Piotrka Lekkiego. Do finalnego efektu brakuje ścieżek wokalu, a Tomek Kurkiewicz obiecuje, że niebawem będzie można usłyszeć nagrania.

Wiadomość z ostatniej chwili:
Z powodu problemów zdrowotnych gitarzysty Grześka Szoi, zespół DePools zadecydował, że nie wystąpi w okrojonym składzie. Członkowie zespołu serdecznie przepraszają za zaistniałą sytuację.

Organizator koncertu - Pub Kantyna - poinformował nas, iż ze względu na zmiany, wstęp na koncert nie będzie biletowany.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Muzyka
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...