Jakub Nosalski mistrzem Polski młodzików w judo

dodano: 2014-04-02 12:20 | aktualizacja: 2014-04-02 13:24
autor: Anna Kawalec | źródło: MOSiR Bochnia

judo mini Mistrzostwa Polski Młodzików w Judo, które odbyły się w Poznaniu 29-30.03.2014 r. sekcja judo MOSiR-u Bochnia może zaliczyć do bardzo udanych. W kategorii 66 kg Kuba Nosalski nie dał szans przeciwnikom. Należy podkreślić, że ten niewątpliwy sukces jest okupiony wielką pracą przez kilka lat. Kuba postawił sobie cel i go zrealizował.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kuba Nosalski  z ogromną przewagą wygrał wszystkie swoje 5 walk - nie będąc zagrożonym ani przez chwilę. Był on faworytem tych zawodów, tym bardziej, że tydzień wcześniej wygrał Otwarty Puchar Polski – zwyciężając wszystkie walki przed czasem.Jednak Mistrzostwa Polski rządzą się swoimi prawami i nie zawsze faworyci radzą sobie z presją. Kuba był jednak bardzo zdeterminowany, żeby kontynuować dobre tradycje bocheńskich judoków ( w zeszłym roku Krzysiek Kozak i Dawid Zajączkowski sięgnęli po tytuł mistrza) i mimo wielkiego obciążenia psychicznego pokazał wyższość nad swoimi rywalami.

To nie jedyny sukces naszych zawodników.

Mateusz Pławecki w kategorii 46 kg zdobył punktowane siódme miejsce – wygrywając 4 walki i dwie przegrywając. W tej kategorii startowało 46 zawodników. Mateusz jest najmłodszym rocznikiem mającym prawo startu w tych zawodach. Przy tak dobrej pracy na treningach jak do tej pory ma duże szanse w przyszłym roku odegrać znaczącą rolę na mistrzostwach.

Na zawodach startowali także: Izabela Wszołek, Jakub Rynduch i Bartosz Więcek.

Gratulujemy zawodnikom i ich trenerom wyników sportowych, życzymy wytrwałości w pracy i wiele satysfakcji w pracy z młodym pokoleniem judoków.

Oficjalne wyniki: http://www.ejudo.pl/?wyniki=wyniki-mistrzostw-polski-mlodzikow-i-mlodziczek-w-judo-lubon-2014
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sport
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...