Elektryzujący koncert TM Stevensa „Shocka Zooloo” w kinie Regis

dodano: 2014-03-28 11:22 | aktualizacja: 2014-03-29 21:50
autor: Koder | źródło: inf. wł.

tm_stevens_160px Bocheński muzyk, właściciel studia Kwart i gitarowy edukator Piotr Lekki –  wraz z Michałem Kubickim z Kubicki Entertaiment  wciąż zaskakują pomysłami i artystami światowej klasy jacy pojawili się, bądź niebawem zagoszczą  w Bochni. To za ich sprawą gitarzysta Guns`N  Roses Ron „Bumblefoot” Thal  zainicjował pierwszą Klinikę Gitarową 7 stycznia 2014  w kinie Regis - pośród publiczności byli ludzie z całej Polski. 9.04 kolejny koncert TM Stevensa „Shocka Zooloo”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Porównując materiał  z YouTube z kopenhaskiej Kliniki ze spotkaniem w Bochni śmiało mogę stwierdzić, że nasze było o „niebo lepsze”  - światła, dekoracje, luźny klimat, żywo reagująca publika , ciekawe dialogi i pytania przeważyły w argumentacji na plus – nie zapominając przy tym, że czasowo również górowaliśmy nad stolicą Danii  -  przeszło dwugodzinne spotkanie plus autografy i zdjęcia z mistrzem.


 
Niebawem, bo już 9 kwietnia w tym samym miejscu kolejna wybitna postać muzyki funk  - basista TM Stevens „Shocka Zooloo „ wraz z Twin Dragon. Dla gitarzysty Nazzareno Zacconi w krótkim czasie będzie to jego drugi pobyt w Królewsko-Górniczym Mieście. Towarzyszył „Bumblefootowi”, a teraz zagra na trasie ZOOLOOS & DRAGONS Tour.

Piotr Lekki szczerze zachwala to, co nas czeka: 

- Nieustannie zapraszam na wydarzenie bez precedensu w Bochni. Koncert światowej sławy muzyka TM Stevensa!! Będzie niepowtarzalne show ! Zapraszam,  bo taka możliwość, żeby spotkać tego muzyka na swoim "podwórku" może się już nie powtórzyć ! Udało się go zaprosić do Bochni bo tutaj mam nadzieję dzięki Waszej pomocy i zainteresowaniu będziemy gościć ludzi z najwyższej półki światowej muzyki i będzie się to odbywało cyklicznie. Musimy ugościć Go godnie jak Rona „Bumblefoota” Thala. Niech Bochnia zyskuje w świecie miano miasta zainteresowanego i zaangażowanego w propagowanie muzyki na najwyższym poziomie.Bilety w cenie 50 zł już są do nabycia w MDK w sekretariacie i w kasie kina Regis.    

Bilety online na TicketPro

Można je również nabyć u Kodera  tel. 606 331 398
 
Link do eventu
 
T.M. STEVENS Shockazooloo 
Źródło: materiały informacyjne KUBICKI ENTERTAIMENT      
                                  
Basowy talent i umiejętności wokalne TM Stevensa są znane na całym świecie. Wyróżniający się osobowością spośród dzisiejszych basistów posiada niebywałą energię, prezencję sceniczną i wie, jak w krótkim czasie podbić słuchającą Artysty publiczność, a  niezwykle dynamiczny, acz melodyjny styl doskonale pasuje do jego charakteru. Oprócz opracowania własnego przepisu na mieszankę roots music i Heavy Metal Funk, TM Stevens jest także posiadaczem wybitnych umiejętności jako producent, kompozytor, autor muzyki filmowej, a także wokalista i instrumentalista.

Pierwsze lata kariery spędził jako muzyk sesyjny,  oraz producent jingli do reklam. Jego muzyczny rozwój i niesamowity talent  pozwoliły mu dzielić scenę z tak wielkimi nazwiskami jako Miles Davis. Do dziś fani z wielką nabożnością wyrażają się o wręcz legendarnym występach na Montreux Jazz Festival z One Truth Band i Mahavishnu Orchestra Johna Mc Laughlina.

Także charakterystyczny wokal TM’a nie uszedł uwadze innej gwiazdy, Jamesa Browna, na którego płycie „Gravity” TM nie tylko gra na basie, ale także śpiewa. Można go usłyszeć m.in. na hicie „Living in America”. To był początek drogi Stevensa we współpracy z najznamienitszymi Artystami świata.

 Jego ekstrawagancja połączona jednak z wielką muzyczną czułością i uzupełniona dawką funkowości zostały docenione przez najsłynniejszych Artystów jak Steve Vai, Whitney Houston, Cindy Lauper, Little Steven, Tina Turner, Little Richard, Stevie Wonder i Billy Joel.

TM, jako członek The Pretenders nagrał platynowy album „Get Close”. Był też producentem i aranżerem wydawnictwa „Black NIght – Tribute to Deep Purple According to New York”, na którym grali m.in. Yngwie Malmsteen, członkowie Living Colos, czy Bernie Worrell (P-Funk). Odcisnął także swoje basowe piętno na „Unchain my Heart” Joe Cockera. Jego charakterystyczny groove jest także bazą dla hitu „I Shoulda Loved Ya” Narady Michaela Waldena, który dostał się na listę Billboardu.

TM Stevens jest także spełnionym Artystą solowym. Regularnie występuje w Europie i Azji z takimi tuzami jak Cindy Blackam (Lenny Kravitz, Santana), Divinity (Beyonce, Victor Wooten), Delmar Brown (Sting, Jaco Pastorius), John Blackwell (Prince, Justin Timberlake), czy Kat Dyson (Prince). Bierze udział w trasach innych Artystów: Jean Paul Bourelly, The Headhunters, Carl Palmer (Emmerson, Lake and Palmer), Vnilla Fudge, Pat Travers & Carmine Appice.

Jest również stałym gościem scen na targach NAMM I Musikmesse, gdzie bierze udział w prezentacjach najnowszych produktów firm muzycznych, z którymi współpracuje.

Strona TM Stevens
http://www.tmstevens.com/
http://www.myspace.com/tmstevens
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Muzyka
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...