Połówka Jack`n`rolla na Sofie w bocheńskiej BarCelonie

dodano: 2014-03-25 15:41 | aktualizacja: 2014-03-26 17:09
autor: Koder | źródło: inf.wł.

j.jpg „Płaski brzuch w 4 tygodnie? Zapomnij!  Przyjdź na koncert zespołu Jack'n'Roll! Byliśmy w Chicago, byliśmy w Texasie - teraz czas na BARCELONĘ!!!”  Tak dosyć przekornie zapraszają Mariusz Kokoszka  i Adam Struzik – połowa Jack`n`rolla -  na tradycyjnie już czwartkowy wieczór Sofa Unplugged do piwnic klubu w Bochni przy ul. Kazimierza Wielkiego 21.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Black Jack, bo taka była ich pierwotna nazwa ruszył z próbami na inaugurację roku szkolnego  2006, a swoją lokalizację określili mianem „muzyczna wylęgarnia zwana Bochnią”. Skład ulegał zmianom, ale od początku na basie grał i gra do tej pory brat Adama - Kuba Struzik. Perkusista to jest najbardziej rotacyjne stanowisko w kapeli, bo pierwotnie z Black Jack grał  Paweł Brydniak, a jego następcą został  Łukasz Duch. Obecnie „gary” w Jack`n`rollu obstawia Adrian Marzec (ex- Szkoła Rocka). W koncertowym dorobku mają zarówno kameralne miejsca, zloty motocyklowe, sceny klubowe, Dni Miast, festiwale rockowe, a nawet pobyt w zakładzie karnym w Nowym Wiśniczu – oczywiście tylko kilkugodzinny...Poprzez zbieżność nazwy Black Jack  z wieloma zespołami i wynikające stąd nieporozumienia chłopaki postanowili „przechrzcić się„ i od tej pory to już jest tylko Jack`n`roll. Cztery lata od założenia czuli niedosyt, a zarazem przełom w myśleniu o doborze repertuaru, więc ostatecznie zdecydowali się na powrót do korzeni rocka – do surowego, gitarowego grania.                         

Tak akustycznie śpiewali na Bocheńskiej Scenie Letniej w 2013 roku:

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Muzyka
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...