Wiosenny koncert - „Muzyka na Via Regia”

dodano: 2014-03-20 19:37 | aktualizacja: 2014-03-20 21:18
autor: Anna Kawalec | źródło: gck.bochnia.pl

Chelm_koncert_Mini W piątek 21 marca zapraszamy na kolejny koncert z cyklu Muzyka na Via Regia. W Galerii Chełm pierwszego dnia wiosny zabrzmią utwory na dwa flety i fortepian w wykonaniu „Due Flauti” oraz pianistki Anny Huszczo. Koncert zawodowych muzyków poprzedzi krótki występ Karoliny Zając – uczennicy klasy fletu Aleksandry Skoczek-Zapała ze Szkoły Muzycznej I stopnia w Mikluszowicach.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Due Flauti” tworzą flecistki: Aleksandra Skoczek-Zapała i Małgorzata Górecka, absolwentki krakowskiej Akademii Muzycznej, które kilka lat temu połączyła wspólna pasja i zamiłowanie do gry kameralnej. W ich repertuarze znajdują się utwory wybitnych kompozytorów począwszy od baroku po współczesność, a także muzyka rozrywkowa. Wykonują utwory między innymi takich kompozytorów jak: J. S. Bach, J. J. Quantz, G. B. Viotti, C. Stamitz, J. Haendel, M. Blavet, L. van Beethoven, D. Cimarosa, E. Bozza, F. Kuklau, J. Demerssman, F. Doppler, G. Faure, S. Joplin.Działalność muzyczna odbywa się na kilku polach. Oprócz koncertów kameralnych flecistki biorą udział w projektach orkiestrowych, jak również związane są zawodowo z pracą dydaktyczną w szkolnictwie muzycznym I i II
stopnia na terenie małopolski.

W piątkowym koncercie duetowi towarzyszyć będzie uznana klawesynistka i pianistka Anna Huszczo, absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie, specjalizująca się w muzyce dawnej.

Wstęp wolny

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Muzyka
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...