Marek Piekarczyk w „Pytaniu na Śniadanie” TVP2

dodano: 2014-03-15 12:22 | aktualizacja: 2014-03-15 14:22
autor: Anna Kawalec | źródło: inf. wł.

Piekarczyk W sobotni poranek 15 marca 2014 r. z Honorowym Ambasadorem Królewsko-Górniczego Miasta Bochnia, rockmanem, jurorem "The Voice of Poland" można było porozmawiać na czacie. Marek Piekarczyk odwiedził program „Pytanie na Śniadanie”, który jest emitowany w TVP2.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Marek Piekarczyk, nasz przyjaciel, trener "the Voice of Poland", fantastyczny muzyk i co ważne - człowiek, który rozumie debiutantów i wspiera tych, którzy chcą zaistnieć na muzycznym rynku - tak przedstawił go Leszek Olszański wraz z Anną Popek - prowadzącymi „Pytanie na Śniadanie” w TVP2. Marek Piekarczyk został zaproszony do programu, aby był do dyspozycji młodych ludzi i mógł z nimi porozmawiać za pośrednictwem Facebooka.

Można było pytać między innymi: Jak zaistnieć i przetrwać na muzycznej scenie; o diety wegetariańskie; i o to, jak dobrze wyglądać w skórze? Przy okazji dowiedzieliśmy się też, że „... jest fenomenalnym kucharzem...” - jak dodała Anna Popek oraz, że od 19 lat jest wegetarianinem.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Bochnia w mediach
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...