EuroNews podwoił swój udział na francuskim rynku

dodano: 2003-07-16 23:28 | aktualizacja: 2003-07-16 23:40
autor: Piotr Witkowski | źródło:

euronews_logo.gif Kanał informacyjny EuroNews umocnił swoją drugą pozycję na francuskim rynku, poprzez podwojenie swojego udziału w widownii - wynika z najnowszego badania MediaCabSat przeprowadzonego przez instytut Mediametrie. Zwiększyła się również liczba widzów z tzw. wyższej półki - wykształconych, aktywnych zawodowo i młodych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak wynika z najnowszych badań Mediametrie, oglądalność pan-europejskiego kanału informacyjnego EuroNews we Francji, w grupie osób powyżej 15. roku życia, w okresie od 30. grudnia 2002 do 15. czerwca 2003 wynosiła 0,4 proc.

Kanał zanotował na francuskim rynku, w porównaniu z dwoma konkurencyjnymi stacjami informacyjnymi: LCI i I-Television - największy wzrost oglądalności. Zwiększyła się również oglądalność stacji w grupie osób wykształconych i dobrze zarabiających. We wspomnianym okresie sięgała ona 0,7 proc., w porównaniu z 0,3 proc. przed rokiem.

Każdego dnia EuroNews we Francji miał, w badanym okresie, dzienny zasięg 548 tys. widzów w wieku powyżej 15 lat. W całej Europie wielojęzyczny kanał EuroNews oglądało za pośrednictwem sieci kablowych, bądź drogą satelitarną 5,1 mln widzów - wynika z badania MediaCabSat.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Informacje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...