Ul. Wygoda zamknięta przez 3 tygodnie od 6.02

dodano: 2014-02-03 12:18 | aktualizacja: 2014-02-04 14:24
autor: Janusz Sulisz | źródło: inf. wł.

wygoda_zakaz Ze względu na trudne warunki atmosferyczne, w tym opady śniegu, przesunięto o kilka dni planowane na ubiegły tydzień wyłączenie z ruchu i zamknięcie ulicy Wygoda w Bochni. Utrudnienia są spowodowane koniecznością wykonania przyłącza kanalizacji deszczowej w ciągu ulicy Wygoda. Ostatecznie start tych robót zaplanowano na czwartek 6 lutego. Ulica Wygoda ma być zamknięta przez około 3 tygodnie. warto sprawdzać obowiązujące objazdy.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zamknięcie ulicy Wygoda ma obowiązywać na odcinku od skrzyżowania z drogą serwisową autostrady A4 do skrzyżowania z ulicą Smyków.
 
Wytyczono objazd ulicami Smyków i Krzyżanowicką. Do oczyszczalni ścieków przy ul. Wygoda zapewniono dojazd od strony Krzyżanowic.
 
Niestety na marzec 2014 zapowiadane są jeszcze większe utrudnienia w ruchu w Bochni, a mianowicie zamknięcie przejazdu pod wiaduktem kolejowym na ul. Wygoda. 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wypadki i utrudnienia
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...