Nauka gry na gitarze w MDK po feriach

dodano: 2014-01-13 16:45 | aktualizacja: 2014-01-13 16:53
autor: Jerzy Kruczek | źródło: MDK

gitara_bochnia Miejski Dom Kultury w Bochni zaprasza do udziału w zajęciach nowej sekcji - nauki gry na gitarze elektrycznej. Instruktor - Piotr „Bzyk” Sokołowski. Zajęcia odbywać się będą w Miejskim Domu Kultury w Bochni przy ul. Regis 1 we wtorki (godziny do ustalenia z instruktorem). Pierwsze zajęcia odbędą się po feriach zimowych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piotr „Bzyk” Sokołowski – gitarzysta, kompozytor, aranżer, muzyk sesyjny, realizator dźwięku, muzyk posiadający ogromne doświadczenie w nauczaniu gry na gitarze. Prowadził workshopy w całej Polsce, jest nauczycielem gry na gitarze w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach, prowadzi zajęcia z dziećmi i dorosłymi, od początkujących po masterclass. W ciągu niemalże dwudziestoletniej kariery muzycznej współpracował z wieloma uznanymi artystami polskiej sceny, takimi jak Ziyo, Totentanz, Renata Przemyk, Jacek Dewódzki&Revolucja, Krzysztof Kiliański, KSU, Krzysztof Zalewski, Samokhin Band, Ich Troje, tworząc wspólnie piękną historię polskiego rocka. Laureat wielu prestiżowych nagród i wyróżnień polskiej sceny rockowej. Występował na festiwalu Eurowizji, skomponował muzykę do musicalu „No Bar” oraz aranżował płyty aktorki Ady Fijał.

Istniejący od 2011 roku zespół Bzykology to autorski projekt Piotra „Bzyka” Sokołowskiego. Projekt Bzykology to instrumentalno - wokalna muzyka gitarowa. W 2011 roku ukazała się kolejna, w pełni autorska płyta grupy.

Zajęcia odbywać się będą w Miejskim Domu Kultury w Bochni przy ul. Regis 1 we wtorki (godziny do ustalenia z instruktorem).

Pierwsze zajęcia odbędą się po feriach zimowych.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Ogłoszenia
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...