Abu Dhabi TV z GlobeCast

dodano: 2003-06-03 09:12 | aktualizacja: 2003-06-03 09:38
autor: Janusz Sulisz | źródło: www.telesatellite.com

globecast_wTV_logo_sk.jpg GlobeCast poinformował o porozumieniu z satelitarnym kanałem ze Zjednoczonych Emiratów - Abu Dhabi TV, na mocy którego kanał ten zostanie włączony do platform DTH na 5 kontynentach. Abu Dhabi TV jest nadawana z transpondera 84 Hot Birda w pakiecie GlobeCast oraz z EuroBirda 1 - 28,5E dla Wielkiej Brytanii i Irlandii.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oprócz tego Abu Dhabi TV jest także na satelicie Telstar 5 (GlobeCast WorldTV) na USA, Hispasat 1C nadaje na Amerykę Łacińską, NSS7 na teren Afryki, Intelsat 701 obsługuje teren Azji i Bliskiego Wschodu, a satelita Optus B3 nadaje na teren Australii i Nowej Zelandii.

GlobeCast zapewni Abu Dhabi TV pełny, całodobowy serwis łącznie z uplinkiem z 5 teleportów transmitując sygnał dla 7 platform cyfrowych GlobeCast World.

Uplink w Paryżu obsłuży satelity HOT BIRD i NSS7, połaczony światłowodem z Londynem, gdzie będzie uplink - dla satelity EUROBIRD. W Madrycie będzie uplink dla satelity Hispasat 1C. W Los Angeles uplink dla satelity Telstar 5 (GlobeCast WorldTV) i dla Intelsat 701. W Sydney uplink dla Optusa B3.

Abu Dhabi TV zebrał dobre opinie podczas wojny w Iraku, gdy jego korespondenci do końca byli na posterunku informując o wydarzeniach lepiej niż osławiona Al Jazeera. Wtedy inne stacje informacyjne częściej niż Al Jazeera włączały przekazy z Abu Dhabi TV.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Informacje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...