TVR: 19.11 Podziemne Zawody Strzeleckie w Bochni

dodano: 2013-11-18 15:50
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TVR

TVR HD Z przyczyn technicznych we wtorek, 12 listopada 2013 roku nie odbyła się premierowa emisja programu „Strzeleckie ABC” (więcej tutaj), w którym przedstawiona miała być relacja z VII Ogólnopolskich Podziemnych Zawodów Strzeleckich w kopalni soli w Bochni. To unikalne w skali światowej zawody, w których zawodnicy strzelają na głębokości 250 m pod powierzchnią ziemi. TVR przeprasza za zaistniałą sytuację i zaprasza na premierę programu „Strzeleckie ABC” we wtorek, 19 listopada o godzinie 21:35.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W odcinku pokazana zostanie pełna relacja z zawodów, które odbyły się w dniach 11-13 października 2013 roku. Program „Strzeleckie ABC” prowadzi doświadczony instruktor strzelectwa, zwycięzca wielu zawodów, Piotr Mikłasz, oraz znany z magazynu „Darz Bór” Przemysław Malec, który zasłużył sobie na tytuł króla pudlarzy.

TVR wspólnie z Urzędem Miasta Bochnia i organizatorami VII Ogólnopolskich Podziemnych Zawodów Strzeleckich w kopalni soli w Bochni zapraszają na program.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sport
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...