Nowy kanał NDS i Rank

dodano: 2003-05-20 11:35 | aktualizacja: 2003-05-20 11:47
autor: Anna Sulisz | źródło: Advanced TV

nds_logo_sk.jpg Firmy NDS i Rank nawiązały współpracę by przygotować się do stworzenia nowego kanału rozrywkowego. Program będzie nadał gry i quizy. Nazwa nowego kanału, to Fancy & Flutter. Będzie on dostępny w brytyjskiej platformie Sky Digital.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Program Fancy & Flutter, to cztery gry: Bingo Keno, Madcap Keno, Roll`em i Frenzy Fruit, oparte na już istniejących grach interaktywnych dostępnych na stronie internetowej: Rank

Użytkownicy gier, którzy muszą mieć ponad 18 lat będą mogli zarejestrować się zarówno na stronie internetowaj, jak i wybierając program TV na żywo. Dostęp do kanału 24 godziny na dobę.

Fancy a Flutter zrealizowany przez Value NDS@TV interaktywną technologię TV oraz przez Orbis i Visionik - firmy które dostarczają technologie integracyjne dla gier i oprogramowanie do zarządzania nimi. Dwie ostatnie firmy będą pełnić drugorzędną rolę w tym przedsięwzieciu. To Rank jest właścicielem praw, co pozwoli na używanie logo marek Rank i Mecca, jak również korzystanie z możliwości marketingowych i specjalistycznej wiedzy działu obsługi klienta obu firm.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Informacje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...