Moduł Alphacrypt CI z Cryptoworks

dodano: 2003-03-28 09:09 | aktualizacja: 2003-03-28 09:47
autor: Janusz Sulisz | źródło:

cryptoworks_logo_sk.jpg Niemiecka firma Mascom uzyskała licencję od Philipsa na uzupełnienie możliwości modułu AlphaCrypt CI (Irdeto i BetaCrypt) o system dostępu warunkowego CryptoWorks. Update dla modułu Alphacrypt CI będzie na transponderze 117 Astry - 19,2E, który dzierżawi ORF.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dotąd moduł Alphacrypt CI pozwalał na dekodowanie kanałów w dwóch systemach: Irdeto i BetaCrypt. Teraz gdy austriacki pakiet ORF jest kodowany obok BetaCrypt, także w CryptoWorks, to firma Mascom postarała się o interesujący update dla tego modułu.

Za zgodą Mascom Cryptoworks update dla modułu Alphacrypt CI będzie dostępny za kilka dni na transponderze ORF satelity Astra na częstotliwości 12,693H (SR=22000, FEC=5/6). Dodatkowo moduły AlphaCrypt muszą mieć wersję 1.1, która jest na rynku od roku. Moduły AlphaCrypt poprzedniej wersji muszą być najpierw udpatowane na stronie internetowej www.alphacrypt.de.

Dzięki temu updatowi moduł Alphacrypt CI będzie pierwszym legalnym modułem Multicrypt (uniwersalnym) z trzema systemami kodowania: Irdeto, BetaCrypt i CryptoWorks.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Informacje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...