Rusza telewizja Trwam

dodano: 2003-03-20 22:43 | aktualizacja: 2003-03-20 22:59
autor: Piotr Witkowski | źródło:

Za kilka dni polski rynek medialny wzbogaci się o nową stację telewizyjną. Tym razem będzie to kanał ojca Rydzyka, który ma stanowić uzupełnienie dla kierowanego przez niego Radia Maryja. Nowa stacja nadawana będzie za pośrednictwem satelity Astra, gdzie od czwartku oglądać można planszę informującą o starcie nowej telewizji.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Koncesję na nadawanie dla kanału Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji wydała w połowie lutego. Niedawno, po zakończeniu uzgodnień technicznych z URTiP, została ona podpisana przez Juliusza Brauna, przewodniczącego Rady.

Telewizja Trwam rozpocznie nadawanie za kilka dni na satelicie Astra. Od czwartku można oglądać planszę informacyjną, na której stacja informuje m.in. o tym, iż w najbliższym czasie fundacja Lux Veritas, jej właściciel, zaoferuje potencjalnym widzom możliwość zakupu tanich odbiorników cyfrowych do odbioru kanału.

Jak powiedział nam Krzysztof Surgowt, przedstawiciel Astry w Polsce, Trwam nie podpisała z operatorem umowy na wyłączność. Oznacza to, iż niebawem może pojawić się również na satelicie Hot Bird. Według naszych informacji, obecnie trwają negocjacje pomiędzy ojcem Rydzykiem a Eutelsatem.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Informacje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...