Viaccess 2 nie istnieje!

dodano: 2003-03-19 22:44 | aktualizacja: 2003-03-19 23:15
autor: Janusz Sulisz | źródło: Viaccess SA

viaccess_logo_sk.jpg Właściciel systemu dostępu warunkowego Viaccess, francuska firma Viaccess SA zaprzeczyła w oficjalnym komunikacie, że istnieją systemy Viaccess 2 lub Viaccess II, z prośbą by nie używać tych nazw dla produktów lub usług związanych z Viaccess.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nieszczęsny Viaccess 2 (zresztą podobnie jest z Seca 2) pojawił się w mediach związanych z TV-SAT po tym, gdy wprowadzono nowe karty PC2.4 w sierpniu 2001 roku. Dla odróżnienia od poprzednich kart podano wtedy, że to nowy system Viaccess 2, co nie jest zgodne z prawdą. Wymiana kart wcale nie oznacza zmiany systemu.

Viaccess SA radzi by używać nazewnictwa PC2.X, jako właściwego dla wprowadzonych zmian, które spowodowały zablokowanie piractwa systemu Viaccess części cyfrowych platform lub kanałów, głównie erotycznych.

Viaccess SA jest jednym z liderów wsród producentów systemów dostępu warunkowego. Dostarcza go do około 60 providerów pay-TV. Z kart w Viaccess korzysta około 7 mln widzów na całym świecie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Informacje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...