Nowy angielski kanał dla Freeview

dodano: 2003-03-19 22:22 | aktualizacja: 2003-03-19 22:28
autor: Anna Sulisz | źródło: Advanced TV

freeview_logo_sk.gif Brytyjski Channel 4 rozważa możliwość rozpoczęcia nadawania nowego, niekodowanego kanału cyfrowego o nazwie G4, przeznaczonego dla ludzi starszych. Channel 4 został zachęcony sukcesem naziemnej, niekodowanej platformy Freeview oraz posunięciami konkurencji na brytyjskim rynku.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Channel 4 jest obecnie operatorem wielu kanałów kodowanych, w tym E4 i FilmFour. Mimo tego rozważa możliwość rozpoczęcia nadawania nowego kanału pod nazwą G4. Wielkim sukcesem okazała się naziemna, niekodowana platforma cyfrowa, która przejęła schedę po upadającej kodowanej ITV Digital.

Produkowane przez Channel 4 kanały cyfrowe cieszą się dużą oglądalnością, głównie dzięki decyzji o niekodowaniu platformy. Dyrektor Channel 4 nie potwierdził tych informacji, ale również im nie zaprzeczył. Jego zdaniem tworzenie następnego kanału zapewne nie przyniosłoby firmie zysków w chwili obecnej. Sukces Channel 4 w Freeview jest uwarunkowany przede wszystkim małą liczbą kanałów w platformie w porównaniu do pakietów satelitarnych lub sieciach kablowych.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Informacje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...