CNN à la française w 2004

dodano: 2003-02-14 00:07 | aktualizacja: 2003-02-14 00:27
autor: Janusz Sulisz | źródło: TS

francja_flaga_sk.jpg Liderzy francuskiego rynku telewizyjnego - FT, TV5 i RFI zamierzają przedstawić w najbliższych tygodniach wspólny projekt francuskiego kanału informacyjnego, stworzonego na wzór amerykańskiego CNN, przy współpracy z rządem i kanałami Arte i RFO.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Deklarowana jest także pełna współpraca z agencją AFP, z producentami i prywatnymi nadawcami francuskimi. Całość musi jednak poprzeć francuski rząd, dając polityczną zgodę na powstanie francuskiego kanału informacyjnego, konkurującego skutecznie z BBC czy CNN.

Udział France Televisions, Arte, TV5-CFI, RFO i RFI ma dać nowemu kanałowi podstawy i doświadczenie deklarowali w komunikacie - Ghislain Achard, główny dyrektor grupy France Televisions; Serge Adda, CEO TV5 World i Jean-Paul Cluzel, CEO Radio International France (RFI).

Prezydent Francji - Jacques Chirac, zasugerował w lutym 2002 roku powstanie francuskiego kanału informacyjnego. Francuski odpowiednik CNN miałby wystartować dopiero w roku 2004 - trzeba czasu na jego przygotowanie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Informacje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...