Viaccess także dla Humaxa

dodano: 2003-01-28 00:53 | aktualizacja: 2003-01-28 01:11
autor: Janusz Sulisz | źródło: Viaccess SA

humax_logo2.gif 24 stycznia koreańska firma Humax i właściciel systemu Viaccess, należąca do France Telecom, paryska firma Viaccess SA podpisały ugodę i kontrakt przedłużający licencję na ten system. To nowa faza współpracy między jednym z najbardziej znanych koreańskich prodycentów odbiorników cyfrowych - Humaxem i namiętnie tępiacym piractwo - Viaccess SA.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Humax uległ firmie Viaccess SA, musząc dostosować swoje produkty do wymagań właściciela jednego z bardziej popularnych systemów w świecie - nowe odbiorniki Humax z Viaccess już nie będą miały...tzw. "furtek" dla piratów. Tym samym Humax i Viaccess skorzystają z wzajemnych doświadczeń przy zabezpieczeniach systemów dostępu warunkowego.

Nowa licencja na Viaccess dla Humaxa uspokoiła niektórych odbiorców w krajach, gdzie Viaccess jest popularny, a Humax lubiany wśród użytkowników (Rosja, Francja, Skandynawia). Faktem jest, że w krótkim czasie dwie duże firmy, które ostatnio utraciły licencję na Viaccess, nagle je odzyskały. Mowa o firmach Pace/Xcom i Humax.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Informacje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...