Testujemy tryb statystyk podczas meczu Ligi Mistrzów w Polsat Box Go

dodano: 2023-05-10 11:44
autor: Anita Kaźmierska/Janusz Sulisz | źródło: satkurier.pl

tryb statystyk Liga Mistrzów Polsat Box Go Od 7 marca br. w platformie streamingowej Polsat Box Go dla transmisji meczów Ligi Mistrzów UEFA dostępny jest tryb statystyk. Jest to interaktywna funkcja prezentująca dodatkowe informacje o meczach na żywo. Redakcja satkurier.pl przygląda się bliżej tej ciekawej dla kibiców opcji. Dla kogo jest dostępna? Jak ją uruchomić? Na jakich urządzeniach działa? Co oferuje?

Liga Mistrzów UEFA tryb statystyk Polsat Box Go Polsat Sport Premium


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Tryb statystyk - jak go włączyć i co oferuje?

Statystyki meczu w formie interaktywnej nakładki ekranowej w języku polskim mogą być aktywowane przez widza w dowolnym momencie transmisji. Wystarczy wcześniej wejść w odpowiedni strumień w zakładce Live.

Tryb statystyk zapewnia dodatkowe informacje m.in. o meczu, rozgrywkach, drużynie, zawodnikach, np. posiadaniu piłki, faulach, strzałach czy składach drużyn.

Poszczególne elementy statystyk aktywuje się klikając jak podczas poruszania się po zwykłej stronie internetowej, natomiast w tle wyświetlana jest transmisja na żywo. Co więcej nakładki są półprzeźroczyste i można je w każdej chwili wyłączyć.
 
Osobny strumień z trybem statystyk na polsatboxgo.pl
Możliwość przewijania, lecz także przejścia do statystyk i skrótów
Opcje do wyboru
Statystyki meczu
Składy
Ranking na żywo
Skróty

Tryb statystyk - na jakich urządzeniach działa?

Funkcja działa w przeglądarkach internetowych: Chrome, Firefox, Opera, Microsoft Edge (w wersji aktualnej lub dwóch poprzednich) oraz w aplikacji na urządzeniach mobilnych z systemem Android w wersji 9 lub wyższej oraz testowo na urządzeniach mobilnych z systemem iOS. Koniecznym warunkiem jest posiadanie pakietu Polsat Box Go Sport.

Pakiet Polsat Box Go Sport otwiera dostęp do takich wydarzeń sportowych, jak: Liga Mistrzów UEFA w Polsat Sport Premium, PKO BP Ekstraklasa w CANAL+ Sport 3 i 4, piłkarskie ligi zagraniczne i wyścigi na żużlu w Eleven Sports, siatkówka, koszykówka i sporty walki w stacjach z rodziny Polsat Sport, tenisowy Wielki Szlem, wyścigi kolarskie, a także sporty zimowe w Eurosporcie i wiele innych.

Wszystkie wydarzenia w Polsat Box Go można śledzić na żywo na stronie polsatboxgo.pl lub w aplikacji Polsat Box Go na wielu urządzeniach – telewizorach, komputerach, smartfonach czy tabletach. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV. Pakiet kosztuje w promocji 40 zł za 30 dni dostępu.

Gdzie oglądać mecze Ligi Mistrzów w 4K?

Wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA można oglądać także na kanałach Polsat Sport Premium, a wybrane spotkania w rozdzielczości 4K (dla użytkowników pakietu Polsat Box Go Sport na platformach Android TV, Apple TV i wybranych smart TV).
 
Transmisja w rozdzielczości 4K na Android TV - logo Polsat Sport Premium 1 4K
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...