„Patrz sercem 2022” na kanale EWTN Polska

dodano: 2022-10-02 12:51 | aktualizacja: 2022-10-02 14:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fundacja Vide et Crede im. św. Jana Pawła II/satkurier.pl

EWTN Polska Laudato TV LTV „Patrz sercem” W niedzielę, 2 października br. o godz. 20:00 na kanale EWTN Polska wyemitowany zostanie premierowo koncert modlitewno-uwielbieniowy „Patrz sercem” („Progledaj Srcem”), który odbył się w sobotę, 4 czerwca br. na stadionie NK Maksimir w Zagrzebiu, stolicy Chorwacji. Wystąpili Alan Hržica, Amorose, Božja pobjeta, Božja slava band, Emanuel, Ivan Matić, Marin Karačić, Husar, Palić, Halužan, Rafael Dropulić Rafo, Toni Cetinski, Vanessa Mioč, Mihovil, Sveti Juraj, HRM i Doris Dragović. EWTN Polska pokaże to wydarzenie dzięki uprzejmości Laudato TV (LTV).

EWTN Polska Laudato TV LTV „Patrz sercem”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał EWTN Polska zaprasza na premierę modlitewno-uwielbieniowego „Patrz sercem” („Progledaj Srcem”), który odbył się w sobotę, 4 czerwca 2022 roku na stadionie NK Maksimir. Stadion w Zagrzebiu wypełnił się ponad 50 000 widownią, a „Patrz sercem” zostało odebrane jako jedno z największych wydarzeń społeczno-kulturalnych w Chorwacji w 2022 roku. To duchowe i muzyczne widowisko na scenie gościło 16 wykonawców i łącznie 100 muzyków. Wystąpili artyści współczesnej chorwackiej muzyki uwielbieniowej, tacy jak Alan Hržica, Amorose, Božja pobjeta, Božja slava band, Emanuel, brat Ivan Matić, brat Marin Karačić, siostry Husar, Palić i Halužan, Rafael Dropulić Rafo, Toni Cetinski, Vanessa Mioč, chór Mihovil i zespół Sveti Juraj z HRM i Doris Dragović. Na zakończenie miał miejsce pokaz sztucznych ogni podczas wykonywania przez Amorosa piosenki „Błagosłow”. Pieśń śpiewana przez ponad 50 000 osób niosła się ku niebu wraz z modlitwą „Ojcze nasz”.

EWTN Polska pokaże ten koncert dzięki uprzejmości Laudato TV (więcej tutaj).

„Patrz sercem” - emisja w niedzielę, 2 października 2022 roku o godz. 20:00 w EWTN Polska.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...