Media Group Ukraine z pakietami TV dla 3 krajów

dodano: 2022-06-30 20:30 | aktualizacja: 2022-07-23 10:47
autor: RO | źródło: detector.media

Media Group Ukraine Media Group Ukraine, jeden z największych nadawców komercyjnych w Ukrainie, chce uruchomić ukraińskie pakiety do dystrybucji w Irlandii, Niemczech i na Węgrzech. Grupa medialna negocjuje obecnie z operatorem Vodafone.

Media Group Ukraine


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wprowadzenie nowego pakietu z ukraińskimi stacjami jest spowodowane dużym zapotrzebowaniem na kanały informacyjne i rozrywkowe, a w drugiej kolejności na kanały dla dzieci. Wiele kobiet wyjechało za granicę, dlatego kiedy nadawca oferuje XSport i Rybalka TV, proszą one o bajki, twierdzi dyrektor oddziału dystrybucji płatnych kanałów i platform multimedialnych holdingu MGU, Ołeksandr Remezowskij.

W Europie i na świecie operatorzy odchodzą od rosyjskich kanałów. Wielu z nich jest gotowych wypełnić lukę ukraińskimi stacjami.

W maju br. polska firma działająca w obszarze mediów i technologii, Wirtualna Polska Holding, zaoferowała nowy pakiet kanałów telewizyjnych dla ukraińskich użytkowników. Platforma telewizji online WP Pilot wprowadziła pakiet Ukraina TV, w skład którego weszło 10 kanałów: Ukraine 1, Ukraine 2, NLO TV 2, Star Cinema, Star Family, XSport, Rybalka TV, Dacha, FilmUADrama i Kus Kus.

Źródło: detector.media
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...