Rusza Nathan TV od Canal+

dodano: 2021-09-29 20:31 | aktualizacja: 2021-09-29 21:01
autor: RO | źródło: telesatellite.com

Grupa Canal+ Groupe Grupy CANAL+ i Editis ogłosiły wprowadzenie na 30 września 2021 r. pierwszego, francuskojęzycznego kanału edukacyjnego Nathan TV we francuskojęzycznej Afryce. Projekt jest połączeniem wiedzy kluczowego gracza w wydawnictwach szkolnych i pozalekcyjnych w ramach Grupy Editis oraz CANAL+ tworzącego kanały tematyczne.

Nathan TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nathan TV, skierowany do uczniów klas od CE1 do CM2 Szkoły Podstawowej, zaoferuje codzienne lekcje francuskiego i matematyki trwające 13 lub 26 minut, w połączeniu z programami szkolnymi dla każdego poziomu klasy. Kursy wyprodukowane są wyłącznie przez Nathan TV i prezentowane przez nauczycieli. Stanowią rozszerzenie lekcji prowadzonych w szkole w celu poprawiania i utrwalania wiedzy.

Ramówkę uzupełnią programy i seriale animowane poświęcone nauce, odkryciom, otwartości na świat i twórczym hobby.

Przez cały rok Nathan TV dostosuje się do szkolnego rytmu poprzez okresy nauki, sesje powtórkowe przed zakończeniem egzaminów semestralnych oraz przygotowania do rozpoczęcia roku szkolnego w okresie lipiec-sierpień.

Od 30 września br. Nathan TV będzie dostępny w pierwszym planie abonamentowym. Dzięki temu wszyscy abonenci CANAL+ we francuskojęzycznej Afryce uzyskają dostęp do wyjątkowego kanału edukacyjnego.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...