Canal+ Sport 3 i 4 z Ekstraklasą nadal w Polsat Box

dodano: 2021-08-26 15:59 | aktualizacja: 2021-08-26 16:25
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Cyfrowy Polsat

Ekstraklasa CANAL+ Sport 3 i 4 Polsat Box Cyfrowy Polsat poinformował, że PKO BP Ekstraklasa będzie dostępna dla abonentów Polsat Box w kanałach CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport 4 przez dwa kolejne sezony - 2021/22 i 2022/23. Z Pakietu Ekstraklasa można skorzystać zarówno w telewizji satelitarnej, jak i kablowej IPTV Polsat Box. Poprzednia umowa CANAL+ z Cyfrowym Polsatem dotyczyła sezonów 2019/20 oraz 2020/21.

Ekstraklasa CANAL+ Sport 3 i 4 Polsat Box


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Warto dodać, że Telewizja Polsat posiada również prawa do transmisji Ligi Mistrzów UEFA (do końca 2023/24). Zatem w zasięgu abonentów platformy Polsat Box będą nie tylko mecze najlepszej polskiej piłki nożnej, lecz także europejskiej. Ligę Mistrzów można będzie oglądać w kanałach i serwisach PPV Polsat Sport Premium. Są one dostępne we wszystkich trzech technologiach: satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej OTT w ramach pakietu Polsat Sport Premium. Wszystkie mecze Ligi Mistrzów będzie można również zobaczyć w serwisie i aplikacji Polsat Box Go, które 1 września zastąpią Iplę i Cyfrowy Polsat Go (obydwa serwisy zmienią się wówczas w Polsat Box Go).
 

– Cieszymy się, że najważniejsze klubowe rozgrywki piłkarskie, czyli europejska Liga Mistrzów UEFA i polska PKO BP Ekstraklasa przez kolejne lata będą dostępne dla naszych klientów w Polsat Box. Lewandowski, Messi i Ronaldo wracają do gry, a my dzięki Polsat Box Go zapewniamy naszym klientom swobodę i wolność w wyborze sposobu, miejsca i urządzenia, na jakim będą mogli ich oglądać – mówi Maciej Stec, wiceprezes zarządu Cyfrowego Polsatu i Polkomtela, operatora sieci Plus, Grupa Polsat Plus.

Liga Mistrzów UEFA w Polsat Box i Polsat Box Go

W Polsat Box najlepsza na świecie piłka klubowa, czyli Liga Mistrzów UEFA będzie obecna co najmniej do 2024 r. - nieprzerwanie od 2018 r. Każdy kolejny sezon to 138 emocjonujących meczów Ligi Mistrzów UEFA, w tym mecz o Superpuchar Europy. Łącznie przez trzy lata widzowie zobaczą ponad 400 spotkań najlepszych klubów w Europie.

Rozpoczęcie pierwszej kolejki fazy grupowej zaplanowano na 14-15 września br. Do walki o puchar UEFA Champions League staną 32 najlepsze drużyny lig Starego Kontynentu.

Pakiet Polsat Sport Premium jest dostępny z pakietami podstawowymi S, M i L, w cenie 20 zł miesięcznie.

PKO BP Ekstraklasa w Polsat Box – rywalizacja najlepszych polskich drużyn

Dzięki współpracy z CANAL+ sportowe emocje związane z rozgrywkami PKO BP Ekstraklasy będą towarzyszyć abonentom Polsat Box co najmniej do 2023 roku.

Mecze można oglądać w kanałach CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport 4 dostępnych w pakiecie Ekstraklasa w telewizji satelitarnej i kablowej IPTV. Zapewnia on dostęp aż do 306 meczów, magazynów ligowych oraz skrótów i analizy spotkań. Ramówkę kanałów uzupełniają audycje prezentujące archiwalne nagrania najciekawszych wydarzeń ligowych ostatnich lat oraz materiały poświęcone aktualnemu sezonowi rozgrywek.

Pakiet Ekstraklasa jest dostępny z pakietem podstawowym L, w cenie 10 zł miesięcznie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...