Nagrody i stypendia Burmistrza Miasta Bochnia 2019

dodano: 2019-10-14 21:10 | aktualizacja: 2019-10-14 23:32
autor: JS | źródło: UM Bochnia

UM Bochnia nagrody oswiata 2019 360px.jpg Podczas uroczystych obchodów Dnia Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej nr 1 Burmistrz Bochni, Stefan Kolawiński nagrodził najlepszych uczniów i nauczycieli z bocheńskich placówek oświatowych.

UM Bochnia nagrody oswiata---2019760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W uroczystości uczestniczyli m. in.: Stefan Kolawiński – Burmistrz Miasta Bochnia, Dorota Palej-Maliszczak – dyrektor Miejskiego Zespołu Edukacji w Bochni, Agnieszka Morawiec – przewodnicząca Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania w Bochni, dyrektorzy, wicedyrektorzy, nauczyciele szkół podstawowych i przedszkoli w naszym mieście oraz stypendyści wraz z rodzicami.
 


Obchody rozpoczął program artystyczny przygotowany przez uczniów oraz wychowawców Szkoły Podstawowej nr 1.

Podczas uroczystości burmistrz miasta oraz dyrektor MZE wręczyli nagrody dyrektorom:

    • Marianowi Mikulskiemu – dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 1
    • Barbarze Krakowskiej – dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 4 oraz nauczycielom miejskich placówek oświatowych w Bochni:
    • Urszuli Dobranowskiej – nauczycielowi Miejskiego Przedszkola nr 2
    • Kindze Jaszczyńskiej-Kozak – nauczycielowi Miejskiego Przedszkola nr 3
    • Joannie Kukulskiej – nauczycielowi Miejskiego Przedszkola nr 4
    • Renacie Czekaj – nauczycielowi Miejskiego Przedszkola nr 5
    • Bożenie Cieśli – nauczycielowi Miejskiego Przedszkola nr 6
    • Wojciechowi Czernemu – nauczycielowi Szkoły Podstawowej nr 1
    • Katarzynie Klasie – nauczycielowi Szkoły Podstawowej nr 1
    • Lucynie Krawczyk – nauczycielowi Szkoły Podstawowej nr 1
    • Krystynie Wojcieszko – nauczycielowi Szkoły Podstawowej nr 1
    • Marcie Bożek – nauczycielowi Szkoły Podstawowej nr 2
    • Beacie Serwińskiej – nauczycielowi Szkoły Podstawowej nr 2
    • Edycie Szpisak – nauczycielowi Szkoły Podstawowej nr 2
    • Marcie Gałczyńskiej-Stolarskiej – nauczycielowi Szkoły Podstawowej nr 4
    • Beacie Kapci – nauczycielowi Szkoły Podstawowej nr 4
    • Alicji Bienias-Wojtowicz – nauczycielowi Szkoły Podstawowej nr 5
    • Agacie Kufcie-Pletty – nauczycielowi Szkoły Podstawowej nr 5
    • Jolancie Kukli – nauczycielowi Szkoły Podstawowej nr 7
    • Agnieszce Wilczyńskiej-Wełnie – nauczycielowi Szkoły Podstawowej nr 7
    • Mironowi Zagórskiemu – nauczycielowi Szkoły Podstawowej nr 7

Następnie wręczono stypendia Burmistrza Miasta Bochnia za wybitne osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne w roku szkolnym 2018/2019. Stypendia otrzymało łącznie 42 uczniów.

Stypendium za wybitne osiągnięcia naukowe:

    • Kinga Brennan (Szkoła Podstawowa nr 1) – Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
    • Sara Favalli (Szkoła Podstawowa nr 1) – Laureatka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
    • Marek Gondek (Szkoła Podstawowa nr 1) – Finalista Międzynarodowego Konkursu Programistycznego Baltie 2019
    • Zuzanna Unkiewicz (Szkoła Podstawowa nr 1) – Laureatka Biblijnego Konkursu Tematycznego „Z Dobrą Nowiną przez życie”
    • Igor Woźniak (Szkoła Podstawowa nr 1) – Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
    • Mateusz Kozieja (Szkoła Podstawowa nr 2) – Laureat Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
    • Michał Lipold (Szkoła Podstawowa nr 2) – Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
    • Jakub Miękina (Szkoła Podstawowa nr 2) – Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
    • Natasza Morawiec (Szkoła Podstawowa nr 2) – Finalistka Małopolskiego Konkursu Tematycznego „Umarli, abyśmy mogli żyć wolni”. Miejsce Lwowa i jego obrońców w walce o niepodległość Polski
    • Kacper Piotrowicz (Szkoła Podstawowa nr 2) – Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
    • Sara Sowa (Szkoła Podstawowa nr 2) – Laureatka Małopolskiego Konkursu Tematycznego „Umarli, abyśmy mogli żyć wolni”. Miejsce Lwowa i jego obrońców w walce o niepodległość Polski
    • Maciej Wójcik (Szkoła Podstawowa nr 2) – Laureat etapu centralnego XXIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939–1948. W walce o wolną Polskę”
    • Filip Gościński (Szkoła Podstawowa nr 4) – Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego, Finalista Małopolskiego Konkursu Biologicznego
    • Marcin Piekarz (Szkoła Podstawowa nr 4) – Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego
    • Kinga Śliwa (Szkoła Podstawowa nr 4) – Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego
    • Julia Ponikau (Szkoła Podstawowa nr 5) – Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego
    • Zofia Złomańczuk (Szkoła Podstawowa nr 5) – Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
    • Jakub Krupiński (Szkoła Podstawowa nr 7) – Finalista etapu wojewódzkiego XXIV Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939 –1948. W walce o wolną Polskę”
    • Kamila Rębilas (Szkoła Podstawowa nr 7) – Finalistka etapu wojewódzkiego XXIV Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939 –1948. W walce o wolną Polskę”
    • Zuzanna Wójcik (Szkoła Podstawowa nr 7) – Finalistka etapu wojewódzkiego XXIV Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939 –1948. W walce o wolną Polskę”,  Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego, Finalistka Małopolskiego Konkursu z Fizyki

Stypendia sportowe uzyskały łącznie 22 uczennice z drużyny, która zajęła I miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt oraz w Finale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w Koszykówce Dziewcząt:

Drużyna, która zajęła I miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt:
    • Magdalena Cabała – Szkoła Podstawowa nr 1
    • Justyna Kural – Szkoła Podstawowa nr 1
    • Gabriela Koczwara – Szkoła Podstawowa nr 1
    • Gabriela Kubala – Szkoła Podstawowa nr 1
    • Róża Lekka – Szkoła Podstawowa nr 1
    • Wiktoria Maszewska – Szkoła Podstawowa nr 1
    • Patrycja Sarlińska – Szkoła Podstawowa nr 1
    • Wiktoria Zając – Szkoła Podstawowa nr 1
    • Julia Gadowska – Gimnazjum nr 1
    • Olga Kaźmirek – Gimnazjum nr 1
    • Katarzyna Mroczek – Gimnazjum nr 1
    • Gabriela Kowalska – Gimnazjum nr 1

Drużyna, która zajęła I miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w Koszykówce Dziewcząt:
    • Izabela Broszkiewicz Szkoła Podstawowa nr 4
    • Wiktoria Czekaj – Szkoła Podstawowa nr 4
    • Klaudia Dylowicz – Szkoła Podstawowa nr 4
    • Monika Kowalska – Szkoła Podstawowa nr 4
    • Emilia Mroczek – Szkoła Podstawowa nr 4
    • Karolina Możdżeń – Szkoła Podstawowa nr 4
    • Maria Stolarska – Szkoła Podstawowa nr 4
    • Wiktoria Turek – Szkoła Podstawowa nr 4
    • Julia Witowska – Szkoła Podstawowa nr 4
    • Julia Zagata – Szkoła Podstawowa nr 4

Więcej fotografii jest tu.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Informacje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...