Nowy pakiet Ipla Premium. Jaka cena?

dodano: 2019-09-12 15:38 | aktualizacja: 2019-09-12 15:58
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Cyfrowy Polsat

Ipla Wraz z nadchodzącym jesiennym sezonem w serwisie rozrywki internetowej Ipla wprowadzone zostały zmiany. Między innymi pojawił się nowy pakiet Ipla Premium zapewniający dostęp do filmów i seriali, w tym premierowych odcinków najnowszych produkcji Telewizji Polsat, setek filmów m.in. z Paramount Play i Sony, a także bajek i rozrywki. Ipla Premium kosztuje w promocyjnej cenie 15 zł za miesiąc. Z kolei pakiety Ipla TV i Ipla HBO są dostępne w niższej cenie, a za pomocą pakietu Ipla Bez Reklam możliwe jest wyłączenie reklam z całego serwisu.

pakiet Ipla Premium


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wciąż powiększająca się oferta Ipli została wzbogacona o nowy pakiet Ipla Premium, w którym widzowie znajdą ulubione seriale wcześniej niż w TV oraz tysiące polskich i zagranicznych filmów, w tym kinowe hity, a do tego setki bajek, rozrywka, informacje, publicystyka i treści popularno-naukowe. Wszystko to bez reklam, w jednym wygodnym pakiecie, w promocyjnej cenie 15 zł/mies. W pakiecie znalazły się m.in. seriale oraz programy Telewizji Polsat, które dostępne będą przed emisją w TV, m.in. „Przyjaciółki”, „Zawsze warto”, „Świat według Kiepskich”, „Pierwsza miłość” i „Nasz nowy dom”, oraz kinowe hity, np. „Pasażerowie” z Jennifer Lawrence i Chrisem Prattem, „Serce nie sługa” z Pawłem Domagałą i Romą Gąsiorowską, „Najlepszy” Łukasza Palkowskiego, „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”, „Powidoki” Andrzeja Wajdy czy „Wołyń” Wojciecha Smarzowskiego.

Obejrzyj wszystkie odcinki już dziś!
W Ipli dostępne są również dwa nowe pakiety: „Przyjaciółki – sezon 14” oraz „Zawsze warto – sezon 1” pozwalające obejrzeć wszystkie odcinki obydwu produkcji jeszcze przed premierą TV, w cenie 20 zł za pakiet.

Jesienna ramówka Telewizji Polsat
Wśród świeżych propozycji Telewizji Polsat dostępnych w Ipli znalazły się niekwestionowany hit wśród programów randkowych typu reality show na świecie – „Love Island. Wyspa miłości” oraz „Ninja Warrior. Polska”, czyli światowy fenomen, w którym uczestnicy muszą przejść wyjątkowy tor przeszkód.

Po wakacyjnej przerwie powróciły także nowe odcinki seriali i programów doskonale znanych. Czternasta seria przebojowych „Przyjaciółek” po raz kolejny udowodni jak nieoceniona jest siła kobiecej przyjaźni. Do Kazimierza nad Wisłą widzowie zawitają w październiku, oglądając 5. sezon „W rytmie serca”. Z kolei obchodzący 15-lecie serial „Pierwsza miłość” przeniesie do malowniczego Wrocławia i Wadlewa. Mieszczący się na ulicy Ćwiartki ¾ „Świat według Kiepskich” zapewni sporą dawkę humoru i szalonych pomysłów. W 10. edycji „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami” o Kryształową Kulę i wielkie pieniądze zawalczy 11 gwiazd. Tylko w Ipli widzowie będą mogli zajrzeć za kulisy i poznać emocje, jakie towarzyszą tancerzom. Elektryzujące show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” po raz kolejny pokaże, jak ośmiu artystów pokonuje swoje ograniczenia i słabości, by wiernie wcielić się w ikony polskiej i światowej muzyki. Powiększona ekipa programu „Nasz nowy dom” podczas dwudziestu sześciu odcinków wyremontuje dwa razy więcej domów niż w poprzednich sezonach. W 7. sezonie „Kabaretu na żywo” humor na najwyższym poziomie zapewnią m.in. Kabaret Jurki, Smile, Chyba, Paranienormalni oraz wielu innych.

Jak co sezon, z myślą o swoich widzach, Ipla przygotowuje materiały pokazujące kulisy powstawania seriali i programów oraz wywiady z aktorami. Są one dostępne w Ipli jako dodatkowa porcja rozrywki z ulubionymi gwiazdami i bohaterami programów.

Nowe, niższe ceny
Pakiet Ipla HBO jest teraz dostępny za 20 zł/mies. (dotychczas 25 zł mies.). Widzowie znajdą w nim pełne sezony kultowych seriali m.in. „Gra o tron”, „Westworld”, „Opowieści podręcznej”, filmowe hity – „Liga sprawiedliwości” i „To” oraz kanały TV: HBO, HBO2, HBO3, Cinemax, Cinemax2, AXN, AXN Black, AXN Spin, AXN White (wszystkie w jakości HD).

Z kolei pakiet Ipla TV, w którym liczba kanałów wzrosła do 101, a wśród nich są między innymi stacje sportowe (m.in. Polsat Sport HD, Eurosport 1 HD), filmowo-serialowe (m.in. AXN HD, FilmBox Premium HD), muzyczne (m.in. MTV Polska, Polsat Music HD) czy informacyjne (m.in. Polsat News HD, Superstacja), teraz dostępny jest za 50 zł/mies. (dotychczas 60 zł/mies.).

Użytkownicy Ipli mogą także skorzystać z pakietu, którego zadaniem jest wyłączenie wszystkich reklam w serwisie – Ipla Bez Reklam dostępny jest za 10 zł/mies.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Cyfrowy Polsat
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...