Spotify Lite wchodzi na 36 rynków [wideo]

dodano: 2019-07-10 10:42
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Spotify/satkurier.pl

Spotify Lite 9 lipca oficjalnie wystartował Spotify Lite. To odchudzona wersja popularnego muzycznego serwisu streamingowego. Jest lekka i szybka, ale nadal działa podobnie jak główna aplikacja Spotify - można wyszukiwać i odtwarzać utwory, zapisywać je, udostępniać innym, odkrywać nową muzykę i cieszyć się dedykowanymi listami odtwarzania. Wersja Lite jest idealnym rozwiązaniem dla starszych urządzeń i systemów operacyjnych. Aplikacja nie jest jednak dostępna w Polsce.

Spotify Lite


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Spotify Lite zostało zbudowane od podstaw w oparciu o opinie użytkowników z całego świata, pozwalając milionom ludzi cieszyć się najlepszym na świecie doświadczeniem muzycznym - szczególnie na obszarach o ograniczonej przepustowości i przy ograniczeniach pamięci telefonu - powiedział Kalle Persson, starszy menedżer produktu w Spotify. - Lite można pobrać osobno, dotyczy to zarówno użytkowników Free, jak i Spotify Premium, a także używać razem lub niezależnie od głównej aplikacji Spotify na wszystkich smartfonach z systemem Android w wersji 4.3 lub nowszej.

Dzięki Spotify Lite można łatwo kontrolować zużycie danych i wykorzystaną pamięci. Jak zapewniają twórcy, aplikacja zajmuje tylko 10 MB, a oferuje te same wrażenia podczas słuchania. Spotify Lite ma również możliwość ustawienia limitu danych i otrzymywania powiadomień o zbliżającym się jego przekroczeniu. W ten sposób można skupić się poszukiwaniu utworów, nie martwiąc się o zużyte dane. Nie trzeba też stresować się małą ilością pamięci w telefonie - Spotify Lite pozwala kontrolować pamięć podręczną i wyczyścić ją jednym dotknięciem.Spotify Lite jest dostępny na 36 rynkach* w Azji, Ameryce Łacińskiej, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Lista krajów ma zostać wkrótce zwiększona o kolejne pozycje. Niestety brak na niej Polski - nie ma też ani jednego europejskiego kraju.

*Brazylia, Kanada, Meksyk, Argentyna, Peru, Chile, Kolumbia, Boliwia, Kostaryka, Dominikana, Ekwador, Salwador, Gwatemala, Honduras, Nikaragua, Panama, Paragwaj, Urugwaj, Arabia Saudyjska, Egipt, Algieria, Liban, Maroko, Tunezja, Oman, Jordania, Bahrajn, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Kuwejt, Katar, RPA, Indonezja, Filipiny, Wietnam, Malezja, Indie
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...