Premiera „Dowodu niewinności" w FOX [wideo]

dodano: 2019-05-17 11:45 | aktualizacja: 2019-05-20 12:32
autor: Janusz Sulisz | źródło: FOX

Fox-dowod-niewinnosci-2019-360px.jpg Niesprawiedliwość spowodowana niesłusznym skazaniem nie będzie już dłużej problemem, bo do walki z krzywdzącymi wyrokami staje Madeline Scott. Z czym będzie musiała zmierzyć się młoda prawniczka? Premiera „Dowodu niewinności” już we wtorek 21 maja na kanale FOX.

Fox-image-2019-760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Dowód niewinności” opowiada historię Madeline Scott (Rachelle Lefevre), głodnej sprawiedliwości prawniczki prowadzącej kancelarię prawniczą, która zajmuje się sprawami osób niesłusznie skazanych. Nie ma osoby lepiej od niej rozumiejącej, jakie uczucia towarzyszą zwolnieniu niewinnej osoby. W wieku 18 lat Madeline oraz jej brat Levi (Riley Smith) zostali niesłusznie oskarżeni o morderstwo. Sprawa była bardzo głośna w mediach, a kobieta stała się obsesyjnym obiektem zainteresowania dziennikarzy.
Obecnie Madeline prowadzi firmę wraz ze swoim partnerem – Easy Boudreau (Russel Hornsby) - prawnikiem, który pomógł jej wyjść na wolność po dziesięciu latach więzienia. W ich zespole jest również śledczy Bodie Quick (Vincent Kartheiser) oraz dyrektor ds. komunikacji Violet Price (Nikki M. James), która tworzy podcasty o badanych przestępstwach.

Już od pierwszego odcinka serialu widzowie będą mogli zmierzyć się z niesprawiedliwością wyroków, które dotykają niewinnych osób. Bohaterka będzie miała do czynienia z naprawdę delikatnymi, ale też przerażającymi i traumatycznymi sprawami. Jedną z nich jest sprawa Tamary Folsom, ofiary gwałtu skazanej niesprawiedliwie za morderstwo. 

Praca w kancelarii zajmującej się niesprawiedliwymi skazaniami to nie tylko honorowa obrona i wiara w niewinność oskarżonej osoby. Madeline będzie musiała zmierzyć się również z własnymi przekonaniami i wątpliwościami. Czy podejmie się sprawy Sary Bukhari, kobiety skazanej na 25 lat więzienia za zamordowanie swojego nowonarodzonego dziecka?

Rachelle Lefevre, odtwórczyni głównej roli, w jednym z wywiadów opowiedziała o serialu:

Nasza kancelaria ma w pewnym sensie odzwierciedlenie w prawdziwej, amerykańskiej kancelarii o nazwie Projekt Niewinność. Moja postać nie jest oparta na głośnej sprawie Amandy Knox, ale z pewnością jest nieco inspirowana jej historią, tym co się z nią stało i co dzieje się z ludźmi takimi jak ona – którzy zostali bezprawnie skazani. Poza tym, że zostali niesłusznie oskarżeni, są też niszczeni przez media i mają trudności z powrotem do poprzedniego życia i odzyskaniem swojej reputacji.


W serialu wystąpią między innymi: Rachelle Lefevre jako Madeline Scott, Russell Hornsby jako Easy Boudreau, Vincent Kartheiser jako Bodie Quick, Nikki M. Jamesjako Violet Price, Riley Smith jako Levi Scott, Clare O’Connor jako Madeline w młodości, Kelsey Grammer jako Gore Bellows. 

Zagadki, tajemnice i cierpienie. Jakie wyzwania czekają jeszcze kancelarię Madeline Scott? 

Dowód niewinności obejrzeć będzie można już we wtorek 21 maja o godz. 21:05 na FOX!
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...