V koncert charytatywny w sali klubu Biblioteki

dodano: 2018-11-20 15:59 | aktualizacja: 2018-11-20 16:10
autor: AK | źródło: Biblioteka Bochnia

Powiatowa_biblioteka_Bochnia_360px.jpg Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni oraz Szkoła Muzyczna I Stopnia w Mikluszowicach zapraszają na V koncert charytatywny w wykonaniu uczniów Szkoły Muzycznej i zaproszonych gości, 23 listopada 2018 r. o godz. 18.00 w sali klubu Biblioteki.

Biblioteka Bochnia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Po raz piąty, w piątkowy listopadowy wieczór, zapraszamy wszystkich miłośników muzyki i ludzi dobrej woli do wysłuchania koncertu młodych artystów i wsparcia bocheńskiej Fundacji Auxilium.

Na początku koncertu swoje umiejętności muzyczne i wokalne zaprezentują młodzi artyści, uczniowie uczęszczający do Szkoły Muzycznej I Stopnia im. Juliusza Łuciuka w podbocheńskich Mikluszowicach. W drugiej części koncertu wystąpią goście specjalni - Trio Gitarowe POMS II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.

Trio Gitarowe tworzą: Oktavia Bujnowicz, Martyna Wiesner i Mateusz Wąż. Wszyscy uczą się w Państwowej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Oktavia Bujnowicz uczy się u prof. Wandy Palacz, Martyna Wiesner i Mateusz Wąż u dr Franciszka Wieczorka. Do tej pory koncertowali w Filharmonii Śląskiej w ramach koncertów Filharmonii MALUCHA, w Bibliotece Śląskiej w Katowicach na koncercie edukacyjnym oraz w Hospicjum Cordis w Katowicach. W tym roku mogą poszczycić się osiągnięciami w konkursach: 1 miejscem na XXI Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym GITARIADA w Kłodzku, 2 miejscem (i nagrodą młodego jury) na VII Ogólnopolskim Konkursie "Gitara w muzyce kameralnej" w Tychach i 1 miejscem na 11. Festiwalu Gitarowym Joaquina Rodrigo w Olsztynie.

Po koncercie będzie można nabyć płyty CD, ofiarowane i.in. przez Narodowy Instytut Fryderyka Chopina, z których dochód zostanie przeznaczony na potrzeby podopiecznych bocheńskiej Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży "Auxilium". Zapraszamy wszystkich zainteresowanych 23 listopada 2018 r. o godz. 18.00 do sali klubu Biblioteki, ul. A. Mickiewicza 5.
Wstęp wolny.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Muzyka
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Konwerter Twin Triax TTW 006

Nowy, podwójny konwerter Triax TTW 006 o wsp. szumów 0,3dB...

69 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...