Light&Fire Show na zakończenie Bocheńskiej Sceny Letniej

dodano: 2018-08-24 15:01
autor: AK | źródło: UM Bochnia

Light&Fire Show W piątek, 24 sierpnia br. w Amfiteatrze Parku Rodzinnego Uzbornia będzie naprawdę gorąco! Nie tylko za sprawą pogody, ale dzięki premierowym pokazom scenicznym, które przygotowano specjalnie dla bocheńskiej publiczność.

Light&Fire Show


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
24 sierpnia o godz. 20:00 rozpocznie się szósta, a zarazem ostatnia odsłona Bocheńskiej Sceny Letniej 2018. Na ten piątkowy wieczór przygotowano spektakularne pokazy światła, którego źródłami będą prawdziwy ogień oraz zaawansowane technologicznie wyświetlacze LED.

Organizatorzy zapraszają jak zwykle do Amfiteatru w Parku Rodzinnym Uzbornia. Jedną z gwiazd zaproszonych na finałową letnią scenę do Bochni będzie Wiktor Mazurkiewicz - finalista programu „Mam Talent”, którego gra na gitarze elektrycznej będzie jednym z elementów widowiska.

Wydarzenie poprowadzi uwielbiany przez bocheńską publiczność choreograf Andrzej Starowicz, który tak zachęca do udziału w wydarzeniu: „Dzięki takim przedsięwzięciom jak Bocheńska Scena Letnia nie trzeba podróżować do Krakowa czy Warszawy, aby doznać prawdziwej sztuki. Wystarczy skorzystać z zaproszenia i odwiedzać Amfiteatr w Parku Rodzinnym Uzbornia”.

Na wydarzenie jak zawsze zaprasza Wydział Promocji i Rozwoju Miasta.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wydarzenia
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' abonament 2019 + książka ANTENY SATELITARNE

Promocyjny pakiet: roczna prenumerata SAT Kurier 2019 + książka tematyczna...

99 zł Więcej...

Antena Triax TD88 grafit

Nowa portugalska antena podświetlana firmy Famaval, z nowym zawieszeniem z...

139 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...