27.07 Historyczna Bocheńska Scena Letnia [wideo]

dodano: 2018-07-26 10:34
autor: AK | źródło: UM Bochnia

Historyczna Bocheńska Scena Letnia W piątek, 27 lipca za sprawą cudownych właściwości bocheńskiej soli, przeniesiemy się do zamierzchłych czasów początków Bochni. Zaprezentowana zostanie m.in. „Etiuda o dziejach Solnego Grodu”, przygotowana specjalnie na obchody 765. rocznicy lokacji miasta.

Historyczna Bocheńska Scena Letnia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na piątek, 27 lipca zaplanowano drugie wydarzenie z cyklu Bocheńska Scena Letnia. Tym razem rozpocznie się ono o godz. 20:00, by łatwiej było wszystkim widzom poczuć klimat multiwizualnego widowiska. Organizatorzy zapraszają do Amfiteatru w Parku Rodzinnym Uzbornia.

Warto przyjść punktualnie, bo piątkową scenę letnią rozpocznie „Etiuda o dziejach Solnego Grodu”, która wprowadziła w zachwyt samego Prezydenta RP podczas obchodów lokacji Bochni w lutym tego roku. Kilkunastominutowy spektakl w reżyserii Andrzeja Starowicza i Tomasza Ryncarza prezentuje kilka najważniejszych wydarzeń mających wpływ na powstanie i rozwój Bochni.
 

- Przed widownią zaprezentują się wspaniali tancerze i aktorzy. Od najmłodszego z nich - 10-letniego Jonasza każdy kupiłby gazetę, nawet za ostatni grosz! - zapowiada Andrzej Starowicz - współtwórca spektaklu, który w piątek wcieli się również w rolę konferansjera. 

Kolejny punkt programu będzie świetną okazją dla publiczności na zdobycie atrakcyjnych nagród. Przygotowano prosty, choć pewnie nie dla wszystkich, tematyczny quiz.

Na zakończenie zaprezentowane zostanie Multiwizualne Show Taneczno-Akrobatyczne, w którym zaprezentują się artyści różnorakich profesji. Przyjadą oni do Bochni z różnych miast w obszarze od Warszawy po Nowy Sącz i od Katowic aż po Charków na Ukrainie. Będą to również uczestnicy takich programów jak „You Can Dance”, „Got to Dance” oraz „Mam Talent”.

Historyczna Bocheńska Scena Letnia w piątek, 27 lipca o godz. 20:00.
 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wydarzenia
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Single UHD 4K S2X

Octagon SF8008 UHD 4K S2X odchudzona wersja nowego odbiornia UHD...

439 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...

Inteligentny kabel iHDMI 1,8m

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 1,8m - działa dobrze z...

199 zł Więcej...