27.07 Historyczna Bocheńska Scena Letnia [wideo]

dodano: 2018-07-26 10:34
autor: AK | źródło: UM Bochnia

Historyczna Bocheńska Scena Letnia W piątek, 27 lipca za sprawą cudownych właściwości bocheńskiej soli, przeniesiemy się do zamierzchłych czasów początków Bochni. Zaprezentowana zostanie m.in. „Etiuda o dziejach Solnego Grodu”, przygotowana specjalnie na obchody 765. rocznicy lokacji miasta.

Historyczna Bocheńska Scena Letnia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na piątek, 27 lipca zaplanowano drugie wydarzenie z cyklu Bocheńska Scena Letnia. Tym razem rozpocznie się ono o godz. 20:00, by łatwiej było wszystkim widzom poczuć klimat multiwizualnego widowiska. Organizatorzy zapraszają do Amfiteatru w Parku Rodzinnym Uzbornia.

Warto przyjść punktualnie, bo piątkową scenę letnią rozpocznie „Etiuda o dziejach Solnego Grodu”, która wprowadziła w zachwyt samego Prezydenta RP podczas obchodów lokacji Bochni w lutym tego roku. Kilkunastominutowy spektakl w reżyserii Andrzeja Starowicza i Tomasza Ryncarza prezentuje kilka najważniejszych wydarzeń mających wpływ na powstanie i rozwój Bochni.
 

- Przed widownią zaprezentują się wspaniali tancerze i aktorzy. Od najmłodszego z nich - 10-letniego Jonasza każdy kupiłby gazetę, nawet za ostatni grosz! - zapowiada Andrzej Starowicz - współtwórca spektaklu, który w piątek wcieli się również w rolę konferansjera. 

Kolejny punkt programu będzie świetną okazją dla publiczności na zdobycie atrakcyjnych nagród. Przygotowano prosty, choć pewnie nie dla wszystkich, tematyczny quiz.

Na zakończenie zaprezentowane zostanie Multiwizualne Show Taneczno-Akrobatyczne, w którym zaprezentują się artyści różnorakich profesji. Przyjadą oni do Bochni z różnych miast w obszarze od Warszawy po Nowy Sącz i od Katowic aż po Charków na Ukrainie. Będą to również uczestnicy takich programów jak „You Can Dance”, „Got to Dance” oraz „Mam Talent”.

Historyczna Bocheńska Scena Letnia w piątek, 27 lipca o godz. 20:00.
 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wydarzenia
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...