Dzień Seniora 2018 w Bochni

dodano: 2018-05-23 17:34
autor: Janusz Sulisz | źródło: Urząd Miasta Bochnia

Program_Dzień_Seniora_Bochnia_2018_360px.jpg 7 czerwca (czwartek) 2018 r. u odbędzie się w Bochni cykl wydarzeń poświęconych bocheńskim Seniorom. W ramach przedsięwzięcia Seniorzy będą mogli dokonać bezpłatnych badań lekarskich oraz wysłuchać ciekawych wykładów.

Program_Dzien_Seniora_Bochnia_2018_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Od godz. 10:00 do 16:00 na bocheńskim Rynku będą ustawione namioty i samochody, gdzie będą prowadzone badania ciśnienia, spirometria, analiza wieku serca, porady kosmetyczne i farmaceutyczne.

Na stoisku Stowarzyszenia Rodzina Kolpinga w Bochni będzie można uzyskać Ogólnopolską Kartę Seniora, upoważniającą do zniżek w wybranych instytucjach, placówkach kultury i sportu oraz sklepach i zakładach usługowych na terenie całego kraju (np. kawiarnie, restauracje, kina, teatry, hotele, zakłady fryzjerskie, kosmetyczne itp.).
 
Równocześnie w Miejskim Domu Kultury od godz. 10:30 będą odbywać się wykłady nt. zdrowia i bezpieczeństwa Seniorów oraz warsztaty praktyczne z obsługi smartfonów (smartfony będą do dyspozycji - każdy uczestnik otrzyma broszurę-podręcznik obsługi). Wykłady okraszone będą występami „na wesoło" członków Kolpingowskiego Klubu Seniora, a na zakończenie wystąpi z koncertem Chór „Złota Jesień".

Zachęcamy gorąco do udziału w wykładach i skorzystania z bezpłatnych badań.  

Przedsięwzięcie realizuje Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej we współpracy z Wydziałem Promocji i Rozwoju Miasta oraz Miejskim Domem Kultury w Bochni w ramach II edycji ogólnopolskiej kampanii informacyjno-edukacyjnej „Senior Znaczy Szacunek”.
 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Informacje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...