E-konkurs „Tajemnice Solnego Grodu”

dodano: 2018-05-09 12:27
autor: AK | źródło: Biblioteka Bochnia

Tajemnice Solnego Grodu Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni - Oddział dla Dzieci i Młodzieży zaprasza do wzięcia udziału w e-konkursie pt.: „Tajemnice Solnego Grodu”.

Tajemnice Solnego Grodu


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zadaniem uczestników konkursu będzie udzielenie odpowiedzi na 3 zestawy pytań, umieszczanych na początku każdego tygodnia, na stronie internetowej i Facebooku Biblioteki. Każdy zestaw będzie zawierał po 3 pytania i będą one dotyczyły wydarzeń historycznych, legend i postaci związanych z Bochnią. Celem konkursu jest rozwijanie potrzeby samodzielnego poszukiwania wiedzy o przeszłości oraz poznanie i popularyzacja historii regionu. Konkurs rozpocznie się 9 maja 2018 roku i będzie trwał do 25 maja 2018 roku. Warunkiem udziału w konkursie będzie udzielenie prawidłowych odpowiedzi na zadane pytania, które należy dostarczyć do dnia 8 czerwca 2018 roku. Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 17 czerwca 2018 roku podczas Pikniku Rodzinnego, odbywającego się w przestrzeni miejskiej Parku Rodzinnego Uzbornia. Wyniki konkursu będą dostępne na stronie internetowej Biblioteki www.biblioteka-bochnia.pl oraz Facebooku.

Szczegóły dotyczące konkursu odnaleźć można w poniższym regulaminie.

Regulamin e-konkursu „Tajemnice Grodu Solnego”:

1. Konkurs organizowany jest przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Bochni – Odział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Mickiewicza 5, zwaną dalej Organizatorem, w ramach obchodów 765 rocznicy lokacji miasta Bochni.
2. Konkurs zostanie przeprowadzony z wykorzystaniem strony internetowej i profilu Facebook-ego Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bochni.
3. Regulamin jest jedynym dokumentem, który określa prawa i obowiązki uczestników konkursu.
4. Uczestnictwo w konkursie jest nieodpłatne i dobrowolne.
5. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez Uczestnika regulaminu w całości. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w konkursie.
6. Zadaniem uczestników konkursu będzie udzielenie odpowiedzi na 3 zestawy pytań, umieszczanych na początku każdego tygodnia, na stronie internetowej i Facebooku Biblioteki. Każdy zestaw będzie zawierał po 3 pytania i będą one dotyczyły wydarzeń historycznych, legend i postaci związanych z Bochnią.
7. Konkurs rozpoczniemy 9 maja 2018 roku i będzie trwał do 25 maja 2018 roku.
8. Warunkiem udziału w konkursie jest udzielenie prawidłowych odpowiedzi na zadane pytania,
które należy dostarczyć do dnia 8 czerwca 2018 roku.
9. Prace należy podpisać: imieniem i nazwiskiem, podać adres zamieszkania, maila oraz numer telefonu.
10. Każdy uczestnik może wziąć udział w konkursie tylko raz, tj. wypełnić i przesłać jedno zgłoszenie.
11. Prace można nadsyłać w wersji elektronicznej na adres e-mailowy: [email protected] (z dopiskiem w temacie wiadomości: E-konkurs „Tajemnice Solnego Grodu”) lub złożyć w wersji papierowej w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży PiMBP w Bochni, ul. Mickiewicza 5.
12. Wśród uczestników konkursu zostanie wyłonionych trzech zwycięzców, którzy otrzymają nagrody rzeczowe.
13. W losowaniu będą brały udział tylko te osoby, które udzieliły poprawnych odpowiedzi na wszystkie zadane pytania. Wymagana jest obecność uczestników konkursu w czasie losowania. W przypadku nieobecności wylosowana zostanie kolejna osoba.
14. Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 17 czerwca 2018 roku podczas Pikniku Rodzinnego, odbywającego się w przestrzeni miejskiej Parku Rodzinnego Uzbornia. Wyniki konkursu będą dostępne na stronie internetowej biblioteki www.biblioteka-bochnia.pl oraz Facebooku.
15. Udział w konkursie wiąże się z podaniem danych osobowych uczestnika. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z obowiązującym prawem - ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.) i ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz. 1204 ze zm.).
16. Administratorem danych osobowych jest Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni przy ul. Mickiewicza 5. Administrator przetwarzać będzie dane osobowe w celu realizacji postanowień konkursu i w zakresie niezbędnym do jego realizacji.
17. Przystępując do udziału w konkursie każdy uczestnik wyraża zgodę na umieszczanie swoich zdjęć na stronie internetowej i Facebooku Organizatora celem promocji Biblioteki.
18. Organizator nie zwraca nadesłanych prac. Dodatkowe informacje na temat konkursu można uzyskać w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży (tel. 14 614-52-23).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Konkursy
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...