XXIV Memoriał Majora Bacy

dodano: 2017-08-02 10:45
autor: Janusz Sulisz | źródło: bochnia.eu

XXIV Memoriał Majora Bacy Burmistrz Miasta Bochnia, Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Oddział Bochnia, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Dom Kultury oraz Salt Runners Bochnia zapraszają na XXIV Memoriał Majora Jana Kaczmarczyka „Bacy”.

XXIV Memoriał Majora Bacy trasa


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oficjalne uroczystości rozpocznie Msza święta, która odbędzie się w kaplicy w Chodenicach, 6 sierpnia o godz. 9:00. Po Mszy świętej złożone zostaną kwiaty przy obelisku Majora „Bacy” w Chodenicach.

Na tę okoliczność podstawiony zostanie specjalny autobus, który umożliwi przejazd chętnym uczestnikom uroczystości spod kaplicy pod pomnik Majora Kaczmarczyka.

Tego samego dnia w ramach Memoriału będzie miał miejsce Turniej Szachów Błyskawicznych o Puchar Burmistrza Miasta Bochnia, który odbędzie się w Domu Strażaka OSP Chodenice (I piętro), a jego początek zaplanowano na godz. 10.00.

O godz. 15:00 rozpocznie się impreza plenerowa pn. „Piknik nad Rabą” przy OSP Chodenice oraz bieg dla dzieci i młodzieży. Natomiast o godz. 16:00 wystartuje główny Bieg Memoriałowy.

W związku z organizacją biegu w godz. od 15:30 do 18:00 ulice Chodenicka, Karosek i Wodociągowa będą wyłączone z ruchu samochodowego.
 

Źródło: bochnia.eu
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Informacje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...