2-3.09 10. edycja „Weekendu z zabytkami Powiatu Bocheńskiego”

dodano: 2017-08-01 13:09
autor: Janusz Sulisz | źródło: Starostwo Powiatowe w Bochni

weekend_z_zabytkami_bochnia_360px.jpg Za miesiąc, a dokładniej 2 i 3 września (sobota i niedziela) odbędzie się 10. edycja „Weekendu z zabytkami Powiatu Bocheńskiego” . wydarzenie, które w tym roku świętuje jubileusz 10 - lecia, doczekało się nowej strony internetowej www.zabytki.powiatbochenski.pl. Strona ma pomóc turystom i mieszkańcom w poruszaniu się podczas weekendowego zwiedzania naszego powiatu.

weekend_z_zabytkami_bochnia_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Weekend z zabytkami Powiatu Bocheńskiego” to wyjątkowe wydarzenie odkrywa przed zwiedzającymi piękno Bocheńszczyzny, jej bogate dzieje i kulturę, zaklęte w licznie rozsiane zabytki kultury materialnej i niematerialnej.

W związku z dużym zainteresowaniem tym wydarzeniem, postanowiono udostępnić zwiedzającym nową stronę, która dostarczy niezbędne informacje oraz ułatwi poruszanie się po udostępnionych atrakcjach. Na stronie znajduje się  opis każdego z obiektów wraz z zdjęciami, lokalizacją na mapie Google, przekierowaniem na stronę danego obiektu oraz profil na facebooku

Można również znaleźć informacje o muzycznym zakończeniu weekendowego zwiedzania na bocheńskim Rynku, galerię z poprzednich edycji oraz aktualności w których na bieżąco będziemy zamieszczać niezbędne informacje.

Zachęcamy do odwiedzenia strony www.zabytki.powiatbochenski.pl

„Weekend z Zabytkami” to także weekend ze zniżkami.  

Nikt, kto w pierwszy weekend września przyjedzie na Ziemię Bocheńską, nie wróci stąd zawiedziony. Dla gości z zewnątrz przygotowaliśmy ofertę specjalną – zniżki na pobyt w wybranych obiektach hotelowych, które przyłączyły się do akcji . Już dziś serdecznie zapraszam do świętowania z nami - wyjaśnia Ludwik Węgrzyn starosta bocheński.


Należą do nich:

- Centrum Konferencyjne&Spa Nowa Bochnia(25% zniżki),, ul. Poniatowskiego 24, 32-700 Bochnia, tel. 14 615 30 00. www.nowabochnia.pl

- Hotel Kasztel (25% zniżki), ul. Brzeska 51 32-765 Rzezawa, tel. 609 345 545, www.hotelkasztel.pl

- Hotel Sutoris(20% zniżki),, ul. Solna 2, 32-700 Bochnia, tel. 14 615 36 66; www.kopalniasoli.pl

- Hotel Zalesie(20% zniżki),, ul.  Dąbrowskiego 1, 32-700 Bochnia, tel. 14 611 90 04; www.zalesie.com.pl

Każdy turysta, zmęczony całodziennym, pełnym atrakcji zwiedzaniem pamiątek kultury materialnej, może skorzystać z tej oferty. Wystarczy tylko hasło „WEEKEND Z ZABYTKAMI” , by skorzystać z przygotowanej specjalnie na tę okazję, 25- i 20-procentowej obniżki za usługi hotelowe.

Przypomnijmy:

Weekend z zabytkami to wydarzenie cykliczne podczas którego w pierwszy weekend września  otwieramy przed mieszkańcami i turystami najważniejsze i najciekawsze obiekty i miejsca znajdujące się na terenie Powiatu Bocheńskiego. W ubiegłym roku Starostwo Powiatowe w Bochni zostało nagrodzone za organizację Weekendu z zabytkami podczas Gali Europejskich Dni Dziedzictwa i otrzymało wyróżnienie za najlepsze wydarzenie i zaangażowanie w organizację przedsięwzięć w ramach EDD. Bocheńskie Starostwo było jednym z pięciu podmiotów nagrodzonych w całym Województwie Małopolskim, a jedynym powiatem nagrodzonym w całej Polsce.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wydarzenia
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...