Ruszyła VI edycja Bocheńskiej Sceny Letniej 2017

dodano: 2017-07-28 14:13
autor: AK | źródło: UM Bochnia

Bocheńska Scena Letnia 2017 W niedzielne popołudnie, 23 lipca ruszyła VI edycja Bocheńskiej Sceny Letniej 2017. Zgromadzona w Amfiteatrze Parku Rodzinnego Uzbornia publiczność uczestniczyła we wspaniałym pokazie tanecznym wykreowanym przez Andrzeja Starowicza – znanego z wielu realizacji telewizyjnych instruktora tańca i choreografa.

Bocheńska Scena Letnia 2017


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Najpierw jednak swoje umiejętności artystyczne zaprezentowali najmłodsi mieszkańcy naszego miasta. Na specjalnie przygotowanych na tę okazję stoiskach malarskich mieli za zadanie przedstawić wizję tegorocznej Bocheńskiej Sceny Letniej. Oceną ich zmagań był głos publiczności, która poproszona na scenę Amfiteatru stała się jednocześnie uczestnikiem niezwykłej lekcji tańca.
 
fot. Łukasz Chojecki

W zajęciach tanecznych prowadzonych przez niezwykłego Instruktora, który stoi za sukcesem finalistów popularnego programu tanecznego „You Can Dance”, wziął udział prawie każdy uczestnik pierwszego spotkania BSL. Nauka tańca przeplatana była również występami samego Andrzeja Starowicza oraz solistek ze Studia JDC. Przed bocheńską publicznością zaprezentował się również mistrz Polski i wicemistrza świata w tańcu solo modern, półfinalista programu „Mam Talent” - Cezary Borowik.
 
fot. Łukasz Chojecki

A już za niespełna dwa tygodnie, 5 sierpnia na deskach Amfiteatru na Uzborni, będzie miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Zaprezentowany zostanie spektakl taneczno-akrobatyczno-pantomimiczny pt. „The Secret Garden", reżyserii i scenariusza Andrzeja Starowicza i Pavla Kurylo. Przedstawienie to miało swoją premierę w Sanktuarium Świętego Jana Pawła II podczas Światowych Dni Młodzieży 2016.

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w spektaklu, który wpisuje się w pierwszą rocznicę pobytu w Bochni Pielgrzymów ŚDM.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Informacje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...