1.07 III Charytatywny Bieg o Pierścień św. Kingi

dodano: 2017-06-19 15:08
autor: Janusz Sulisz | źródło: Fundacja Auxilium

III Charytatywny Bieg o Pierścień św. Kingi Start III Charytatywnego Biegu o Pierścień św. Kingi zbliża się wielkimi krokami. W sobotę, 1 lipca o godz. 16:00 rusza po raz trzeci Bieg na dystansie 10 km. Nowa trasa tego biegu ma zadowolić nie tylko amatorów, ale także celebrytów każdego rodzaju biegu.

III Charytatywny Bieg o Pierścień św. Kingi


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Chcesz pomagać? Przyjedź do Bochni na Bieg do Parku Rodzinnego Uzbornia. Czeka na Ciebie 21 podopiecznych Fundacji Auxilium. Biegniesz właśnie dla nich. Skrzywdzone przez los dzieci i młodzież dostaną w tym dniu szansę od Ciebie. 100 proc. darowizny startowej przeznaczasz na ich leczenie.

Organizatorzy działają wyłącznie charytatywnie, a prawie 150 wolontariuszy będzie czuwać nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników Biegów.
 

Rozpocznij przygodę biegania w Biegu Rodzinnym na 3 km lub przejdź z kijkami 3 km. Start tych biegów przewiduje się na na godz. 16:15.

Organizator wraca do edycji Biegów dla Dzieci, na rzecz najmłodszych podopiecznych fundacji Auxilium – Ali i Hani, które rok temu, jako wcześniaki, urodziły się z porażeniem mózgowym. Start tych biegów rozpocznie się o godz. 15:00 w konkurencji Bąblów na dystansie 100 metrów; Krasnali z dystansem 500 metrów oraz Juniorów, którzy będą mieli do pokonania 1 kilometr.
 

Do firm, które wspierają bieg, dołączyła niedawno Fundacja PKO Banku Polskiego, wspomagając leczenie Krzysztofa Broszkiewicza - podopiecznego fundacji. Każdy uczestnik biegu, który przyczepi sobie do koszulki kartkę z napisem „biegnę dla Krzyśka” (kartki będą do odbioru w dniu biegu w biurze zawodów) i dotrze z nią do mety, przyczyni się do wsparcia finansowego, jakie przekaże na leczenie Krzyśka Fundacja PKO BP.

Organizatorzy będą licytować na Facebooku wyjątkowe przedmioty dostarczone przez wyjątkowych darczyńców oraz Ambasadorów Biegu, m.in. Szczepana Brzeskiego, Tomasza Knapa i Pawła Meja. Licytowane będzie także 21 wyjątkowych numerów startowych. Każdy numer to jeden podopieczny fundacji Auxilum. Finał tych licytacji odbędzie się po wręczeniu nagród i udekorowaniu zwycięzców wszystkich biegów w Parku Rodzinnym Uzbornia w Amfiteatrze.

Strona internetowa: www.biegsolny.pl
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sport
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...