Podsumowanie uroczystości z okazji Dnia Dziecka

dodano: 2017-06-02 17:23
autor: AK | źródło: bochnia.eu

Dzień Dziecka „Cudze chwalicie, swego nie znacie, teraz już wiecie co posiadacie!” - takie motto przyświecało uroczystości z okazji Dnia Dziecka, w którym wystąpili rodzice i dzieci z grupy III integracyjnej Miejskiego Przedszkola nr 2 w Bochni.

Dzień Dziecka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W barwnym, rozśpiewanym korowodzie podróżników wszystkich milusińskich zabrano w podróż po Polsce. Kraków, Zakopane, Śląsk, Warszawa, Toruń, Gdańsk i Bochnia odkryły swoje tajemnice. Teraz wszyscy wiedzą gdzie się ukrywa Smok Wawelski, co Karlik niesie w koszyku, a co górale robią w murowanej piwnicy, kogo broniła warszawska Syrenka, jak smakują najlepsze na świecie pierniki, kim była Jurata i jakie skarby kryje nasze rodzinne miasto - Bochnia. A żeby było ciekawie każdą z tych podróży można było odbyć autostopem z podręcznym bagażem, rozwianym włosem i piosenką na ustach.

Przedstawienie przygotowali wychowawcy grupy: Iwona Cepak, Katarzyna Węgrzyn-Ładna, Ewa Majewska, Bernadetta Noskowicz-Czajka oraz nauczycielka muzyki Pani Anetta Jasińska.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Informacje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...