1.07 Charytatywny Bieg o Pierścień św. Kingi

dodano: 2017-04-09 21:00 | aktualizacja: 2017-04-09 21:35
autor: Anna Sulisz | źródło: Fundacja Auxilium

BiegSolny_360 Charytatywny Bieg o Pierścień św. Kingi to doroczny bieg ulicami Bochni, organizowany przez Fundację Auxilium już po raz trzeci. Ideą przewodnią całego wydarzenia jest połączenie pasji biegania z pomaganiem. Bocheńska Fundacja w tym momencie ma  19 podopiecznych i to właśnie w ich potrzebach, rehabilitacji i leczeniu pomagamy biorąc udział w biegu solnym.

BiegSolny760


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Trasa wszystkich 3 biegów w tym roku wyjątkowo rozpoczyna oraz kończy się w Parku Rodzinnym Uzbornia i biegnie malowniczymi zakątkami Solnego Miasta. Warto dodać, że niepowtarzalnymi nagrodami dla zwycięzców są ręcznie wykonane, wykute w bryle soli, unikatowe solne pierścienie. Każdy uczestnik biegu otrzyma  również ręcznie robiony, symboliczny medal, którego nie dostanie się na żadnej innej imprezie sportowej. 

Organizatorzy do udziału w biegu zapraszają nie tylko pasjonatów biegania, ale również zrzeszone i niezrzeszone grupy biegowe, kluby fitness, sportów walki, piłkarskie , a także spontaniczne grupy mundurowe, samorządowe, szkolne, firmowe i inne. Warto tutaj dodać, że najliczniejsza grupa, która weźmie udział w biegu dostanie jeden z ręcznie wykonanych, wyjątkowych pierścieni solnych. Może on być piękną ozdobą szkolnej lub klubowej półki z nagrodami. 
 
Plakat Biegu Charytatywnego o Pierścień Św Kingi


Biegowi Głównemu na 10 km towarzyszy Bieg Rodzinny na 3 km oraz Marsz Nordic Walking, do udziału w których organizatorzy również serdecznie zapraszają. 

Wolontariusze poszukiwani!  

Jeśli wśród Was są osoby które miały by czas, ochotę, chciały by pomóc w organizacji i przeprowadzeniu całego wydarzenia oraz mają nie mniej niż 15 lat prosimy o kontakt:  
Magdalena Dyga:  660000223,  
Mirosław Cibor:  606368345.          

Każda para rąk się przyda!!! 

Obecność  na tej imprezie biegowej może być świetną zabawą połączoną z realizacją potrzeby pomagania innym,  a przede wszystkim będzie to ogromna pomoc w leczeniu i rehabilitacji Podopiecznych Fundacji Auxilium, którzy codziennie zmagają się z wielkimi trudami życia z chorobą. 

Więcej informacji na stronie:   www.biegsolny.pl 
                                                               
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sport
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...