Dziesiąty inwestor w BSAG

dodano: 2017-02-24 15:17
autor: Janusz Sulisz | źródło: UM Bochnia

BSAG_Bochnia_Kegel_360px.jpg 24 lutego 2017 r. w Urzędzie Miasta Bochnia odbył się przetarg nieograniczony na sprzedaż kolejnej działki w „Bocheńskiej Strefie Aktywności Gospodarczej”. Dziesiątym inwestorem w BSAG została firma Kegel-Błażusiak Trade.

BSAG_Bochnia_Kegel_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Teren o powierzchni 4,4792 ha kupiła firma Kegel-Błażusiak Trade Sp. z o.o. Sp. komandytowa, z siedzibą w Nowy Targu, za wylicytowaną kwotę brutto 3 950 811,66 zł.

Kegel-Błażusiak to wiodący polski producent profesjonalnej odzieży i obuwia do pracy oraz pokrowców i akcesoriów samochodowych. Wyroby Kegel-Błażusiak trafiają do firm z całego świata. Z samej tylko branży motoryzacyjnej jako odbiorców wymienić można: BMW, General Motors, Toyotę, Mercedesa, Volkswagena, Audi, itd.

Ta prężna firma, zatrudniającą kilkuset wykwalifikowanych pracowników w czterech nowoczesnych zakładach produkcyjnych w Nowym Targu, Ochotnicy, Jabłonce i Limanowej, produkuje także specjalną odzież i elementy ochronne.

Jako ciekawostkę warto wspomnieć, że do oryginalnych i wyjątkowych produktów firmy, można niewątpliwie zaliczyć koszulki do pracy lub użytku sportowego, ze specjalnie zmodyfikowanym włóknem PROLEN utrzymującym ciało w suchym mikroklimacie. Wplecione do tych koszulek włókna z jonami srebra, ograniczają rozwój niepożądanych, powstających przy skórze bakterii, neutralizując także częściowo zapachu potu.

Ciekawym i niesamowicie wytrzymałym produktem nowego inwestora są także specjalne kozaki hutnicze odporne na bardzo wysokie temperatury, wyprodukowane ze specjalnie impregnowanej wodoodpornej skóry i  bardzo wytrzymałej na wytarcie dzianiny laminowanej. Inwestor docelowo planuje w BSAG budowę zakładu o powierzchni około 25 tys. m2,  w którym zatrudnienie finalnie znajdzie ponad 100 osób.  
 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Informacje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...