Nowy zastępca komendanta policji w Nowym Wiśniczu

dodano: 2017-02-05 17:07
autor: Anna Sulisz | źródło: Komenda Policji w Bochni

Komenda_wisnicz_360 1 lutego 2017 roku  w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Bochni odbyła się uroczystość, w trakcie której Komendant Powiatowy Policji w Bochni mł. insp. Mariusz Dymura wręczył rozkaz personalny podkomisarzowi Krzysztofowi Cetnarskiemu, w którym został on powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Nowym Wiśniczu. Podkomisarz Krzysztof Cetnarski zastąpił na tym stanowisku dotychczasowego Zastępcę Komendanta Komisariatu Policji w Nowym Wiśniczu asp. szt. Wojciecha Wałkowskiego, który odszedł na emeryturę.

Policja_wisnicz_760


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Podkomisarz Krzysztof Cetnarski służbę w Policji rozpoczął w dniu 22.01.1996 r. jako aplikant Rezerwy Kadrowej KWP w Tarnowie. W 1997 r. podjął  służbę w Bochni w Wydziale Prewencji, początkowo jako policjant Referatu Dzielnicowych, później jako młodszy dzielnicowy Rewiru Dzielnicowych, a od 1999 r. pełnił służbę jako policjant Plutonu Pogotowia Policyjnego i Patrolowania Wydziału Prewencji  Komendy Powiatowej Policji w Bochni. Od 2002 r. do końca 2014 r. pracował w Wydziale dw. z Przestępczością Gospodarczą początkowo jako  referent, a później detektyw. Od stycznia 2015 r.  pełnił służbę w Komisariacie Policji w Nowym Wiśniczu jako specjalista Zespołu Kryminalnego, a od dnia 01.02.2017 r. objął stanowisko zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Nowym Wiśniczu.
 
Krzysztof Centraski został on powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Nowym Wiśniczu


 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kroniki policyjne
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...