Zlikwidowano plantację konopi indyjskich w Bochni

dodano: 2016-07-20 14:36 | aktualizacja: 2016-07-20 14:54
autor: JK | źródło: KPP w Bochni

plantacja konopii Bocheńscy policjanci namierzyli i zlikwidowali plantację konopi indyjskich, zlokalizowaną na terenie Bochni. W trakcie czynności zabezpieczono  41 roślin w zaawansowanym stadium rozwoju, które rosły między drzewami z dala od zabudowań. Sprawcom grozi kara pozbawienia wolności do lat 2. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Bochni zaangażowani w walkę z przestępczością narkotykową, bazując na pozyskanej informacji o plantacji konopi indyjskich, namierzyli miejsce, w którym rosło 41 roślin w zaawansowanym stadium rozwoju. Krzewy rosły na terenie kompleksu leśnego w Bochni z dala od zabudowań. 

Konopie zostały usunięte i zabezpieczone przez policjantów prowadzących oględziny miejsca uprawy. Zgodnie z kodeksem karnym, przestępstwo uprawy konopi indyjskich zagrożone jest karą grzywny, ograniczenia lub pozbawienia wolności do lat 2.      

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kroniki policyjne
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...