9-10.07 II Święto Gminy Bochnia

dodano: 2016-06-30 16:16 | aktualizacja: 2016-06-30 16:34
autor: JK | źródło: GCK Bochnia

Święto Gminy Bochnia Tegoroczna edycja Święta Gminy Bochnia odbędzie się w dniach 9-10 lipca na boisku KS Victoria Słomka-Gawłów. Pierwszy dzień rozpocznie się od VI Turnieju Sołectw, a zakończy koncertem Roberta Gawlińskiego z zespołem Wilki oraz pokazem sztucznych ogni i całonocną dyskoteką. Święto Latawca otworzy drugi dzień Święta Gminy Bochnia. Jedną z głównych atrakcji tego dnia będzie koncert Łukasza „Mrozu” Mroza.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pierwszy dzień (sobota - 9.07) rozpocznie się pełnym napięcia VI Turniejem Sołectw, w którym drużyny zmierzą się ze sobą w licznych zespołowych konkurencjach sprawnościowych. Po zakończeniu turnieju scenę przejmą młode, lokalne talenty. Występ grupy Gienson wprowadzi nas w pop rockowe brzmienie, poprzedzając występ Gwiazdy Wieczoru - Roberta Gawlińskiego z zespołem Wilki, znanych wszystkim z takich przebojów, jak „Baśka”, „Słońce pokonał cień”, „Bohema”, „Love story” czy też „Na zawsze i na wieczność”. Sobotni wieczór zakończy pokaz sztucznych ogni i całonocna dyskoteka.Drugi dzień imprezy (niedziela - 10.07) otworzy Święto Latawca z niezwykle atrakcyjną ofertą zabaw i konkursów dla całych rodzin. W ciągu tej dwudniowej imprezy na żądnych wrażeń czekać będą szaleńcze atrakcje profesjonalnego Lunaparku oraz lotnicze gry, zabawy i animacje zorganizowane w ramach Aeropikiniku. Niedzielny program artystyczny wzbogacą o różne gatunki i style muzyczne lokalne zespoły. Usłyszymy m.in. zespół country OHALIO, który tworzą doświadczeni muzycy z Grzegorzem Kapcią na czele.

Głównym punktem niedzielnego programu będzie występ polskiego piosenkarza wykonującego muzykę z pogranicza popu i R&B znanego jako Mrozu. Jego przeboje takie jak „Miliony monet”, „Poza Logiką”, „Jak nie my to kto”, „Horyzont”, „Nic do stracenia” podbiły serca wielu młodych Polaków. Konferansjerem imprezy będzie znany z programów Eska-TV Kris Kojder.Dla wszystkich wiernych piłkarskich kibiców przewidziana została niebagatelna rozrywka – transmisja na żywo finału Euro 2016! Dzięki temu wszyscy wspólnie będziemy przeżywać te ekscytujące chwile.
Dzięki porozumieniu z Rejonowym Przedsiębiorstwem Komunikacji na miejsce imprezy kursować będą specjalne autobusy na trasie Bochnia – Słomka – Bochnia.Wszystkich chętnych zapraszamy do wspólnej zabawy!
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wydarzenia
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...