Motocykliści giną w okolicach Bochni

dodano: 2016-05-29 14:32 | aktualizacja: 2016-05-29 14:42
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Komenda Powiatowa Policji w Bochni

Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie KWP Kraków policja W ostatnich dniach na terenie powiatu bocheńskiego wydarzyły się dwa tragiczne w skutkach wypadki drogowe. Oba miały miejsce 26 maja.2016 r. Niestety zginęło dwóch motocyklistów i jeden kierowca. Warunki atmosferyczne niby były dobre, a mimo tego brawura, nadmierna prędkość i nieznane przyczyny miały aż tak fatalne skutki.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
26 maja o godz.16:05 w miejscowości Borek kierujący motocyklem marki Yamaha na lewoskrętnym łuku drogi,  jadąc w kierunku miejscowości Borek, na wiadukcie nad autostradą, zjechał na prawe pobocze, uderzył w bariery ochronne w wyniku czego poniósł śmierć na miejscu. Prawdopodobną przyczyną wypadku była nadmierna prędkość motocyklisty. Jezdnia w chwili zdarzenia była sucha. Warunki atmosferyczne dobre. Motocyklistą był mieszkaniec Bratucic - lat 38.


26 maja o godz. 21:00 w miejscowości Łazy na drodze krajowej K94 kierujący motocyklem marki BMW jadąc w kierunku Bochni, z bliżej nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu doprowadzając do uderzenia w lewy bok prawidłowo jadącego, swoim pasem ruchu samochodu Toyota Yaris. W wyniku zdarzenia, pomimo podjętej akcji ratowniczej na miejscu zdarzenia zmarł kierowca samochodu Toyota Yaris, 62-letni mieszkaniec Niepołomic.

Niestety motocyklista - mieszkaniec Bochni (lat 36) w stanie krytycznym został przewieziony do Szpitala Powiatowego w Bochni, gdzie pomimo udzielonej pomocy medycznej zmarł. 

W powyższych sprawach zostały wszczęte śledztwa przez Prokuraturę Rejonową w Bochni.
 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kroniki policyjne
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...