Bochnia na Pikniku w Parku Lotników w Krakowie

dodano: 2016-04-25 16:47 | aktualizacja: 2016-04-25 17:13
autor: Janusz Sulisz | źródło: www.alejapodroznikow.pl/klubpodroznikow.com

aleja_podroznikow_160px.jpg W niedzielę 24 kwietnia 2016 r. odbył się w Krakowie Piknik rodzinny w Parku Lotników Polskich oraz inauguracja budowy Alei Podróżników, Odkrywców i Zdobywców. Miejsce imprezy to teren parku pomiędzy Tauron Areną a Ogrodem Doświadczeń. W Pikniku udział wzięli też Wydział Promocji m. Bochnia oraz Stowarzyszenie "Bochnia i Sól".Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.


Była świetna zabawa dla wszystkich, choć pogoda nie dopisała, bo lało i wiało, ale twardzi podróżnicy się nie dali. Było też wiele nagród dla uczestników, w tym ufundowanych przez miasto Bochnia.


 
Wzdłuż wytyczonych szlaków Alei Podróżników, Odkrywców i Zdobywców ustawione będą tablice. Na tablicach będą przedstawione sylwetki podróżników, zdobywców i odkrywców, którym dedykowane będą drzewa w budowanej alei. Będą też tablice o tematyce ekologicznej. Więcej o Alei Podróżników. a także na Facebooku.


 
Piknik rozpoczął się o godz. 10:00. i potrwał do 17:00 a o 18:00 rozdawano nagrody. Był też Burmistrz Bochni, Stefan Kolawiński.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Informacje
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...