Piosenki Kaczmarskiego w kinie Regis

dodano: 2016-03-01 10:38 | aktualizacja: 2016-03-01 11:39
autor: KatKa | źródło: MDK Bochnia

Trio Łódzko-Chojnowskie mini W piątek, 4 marca w dużej Sali kina Regis wystąpi Trio Łódzko-Chojnowskie w repertuarze Jacka Kaczmarskiego. Koncert jest częścią projektu „Lekcja historii i sztuki z Jackiem Kaczmarskim”, organizowanego w Bochni wspólnie przez Fundację Underground, Starostwo Powiatowe w Bochni i Miejski Dom Kultury. Rozpoczęcie o godz. 13:00.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Trio Łódzko-Chojnowskie tworzą: Paweł Konopacki (gitara, śpiew), Witold Łuczyński (gitara, śpiew) i Tomasz Susmęd (fortepian).

Paweł Konopacki jest absolwentem historii na Uniwersytecie Łódzkim, pasjonuje się twórczością Jacka Kaczmarskiego od ponad 20 lat. Na początku fascynacja sprowadzała się do naśladownictwa stylu, a ściślej gry na gitarze oraz śpiewu Kaczmarskiego. Później nadszedł czas autentycznej refleksji nad poezją barda.

Witold Łuczyński jest magistrem sztuki, absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi (wydz. aktorski). Współpracuje z Teatrem Małym w Łodzi, Teatrem Piccolo w Łodzi i Teatrem Powszechnym w Radomiu. Kaczmarskim zafascynowany od połowy lat 90.

Tomasz Susmęd jest absolwentem administracji Uniwersytetu Wrocławskiego, zawodowo zajmuje się swoją pasją - muzyką. W rodzinnym Chojnowie pracuje jako nauczyciel muzyki w gimnazjum, pełni także funkcję organisty w chojnowskich parafiach.

Trio Łódzko-Chojnowskie, piosenki Jacka Kaczmarskiego
Bochnia, Miejski Dom Kultury, duża sala kina Regis
Piątek, 4 marca, godz. 13.
Wstęp wolny.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Muzyka
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...