Bocheński szpital z nowym szefem chirurgii

dodano: 2016-02-12 14:58 | aktualizacja: 2016-02-12 17:12
autor: KatKa | źródło: Starostwo Powiatowe

szpital Bochnia mini W wyniku przeprowadzonego konkursu, dr n. med. Łukasz Strzępek objął oficjalne kierownictwo nad zespołem chirurgii Szpitala Powiatowego w Bochni. Dr Łukasz Strzępek posiada tytuł naukowy doktora nauk medycznych. Jest doświadczonym specjalistą w zakresie operacyjnego leczenia chorób przewodu pokarmowego oraz chorób nowotworowych. Specjalizuje się w szczególności w operacyjnym leczeniu raka piersi, jelita grubego oraz czerniaka.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Doświadczenie zawodowe zdobywał operując pacjentów w Centrum Onkologii w Krakowie, Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala św. Rafała w Krakowie, a także w Oddziale Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Szpitala Św. Barbary w Sosnowcu. Dotychczas przeprowadził samodzielnie lub w asyście ponad 2000 operacji i zabiegów. Dr Łukasz Strzępek jest także uznanym w regionie specjalistą w chirurgicznym leczeniu niegojących się ran i owrzodzeń. W swojej pracy w tutejszym szpitalu chciałby w szczególności rozwinąć chirurgię laparoskopową i małoinwazyjną.
 
Prywatną pasją dr Łukasza Strzępka jest piłka nożna. W 2009 roku wraz z innymi lekarzami z Krakowa zdobył tytuł Mistrza Świata Lekarzy i kilkukrotnie mistrz Polski lekarzy. 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wydarzenia
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...