Diler zatrzymany na os. Niepodległości

dodano: 2016-02-04 12:45 | aktualizacja: 2016-02-04 13:38
autor: KatKa | źródło: KPP

narkotyki na ul. Legionów Polskich mini Bocheńscy policjanci zabezpieczyli kilkanaście gotowych do sprzedaży działek marihuany i amfetaminy, które miał przy sobie jeden z mieszkańców Bochni. Mężczyzna wpadł w ręce policjantów na ul. Legionów Polskich, kiedy spożywał alkohol w miejscu publicznym.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Kilka dni temu, policjanci rewiru dzielnicowych, w trakcie patrolu ulicy Legionów Polskich zauważyli mężczyznę, który w rejonie jednego ze sklepów spożywał alkohol. Na widok zbliżających się policjantów odrzucił butelkę i  zaczął uciekać w kierunku ulicy Turkowskiego. Po krótkim pościgu mężczyzna został zatrzymany i wylegitymowany, a w trakcie kontroli osobistej policjanci ujawnili w jego kurtce 19 zawiniątek z marihuaną i 9 z amfetaminą.

Mężczyzna, 37-letni mieszkaniec Bochni  przyznał, że narkotyki należą do niego i że miał zamiar je rozprowadzić w rejonie sklepu nocnego. 37-latek został zatrzymany i przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Bochni, gdzie osadzono go w celi w oczekiwaniu na dalsze czynności procesowe.

Po zważeniu narkotyków okazało się, że przygotowana do sprzedaży marihuana miała łączną wagę blisko 16 gram, a amfetamina 5,5 grama. Podejrzany usłyszał zarzut posiadania narkotyków co zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 3. Sprawa jest rozwojowa i policjanci nadal będą badać tą sprawę m.in. pod kątem handlu narkotykami.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kroniki policyjne
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...