W weekend darmowe lodowisko na bocheńskim Rynku

dodano: 2016-01-27 11:26 | aktualizacja: 2016-01-27 13:59
autor: KatKa | źródło: UM Bochnia

łyżwy mini Bank BGŻ BNP Paribas i Radio Zet zapraszają do wspólnej zabawy na lodowiskach w wybranych miastach w Polsce. Mobilne lodowisko odwiedzi w ten weekend również Bochnię. Na uczestników spragnionych zimowych wrażeń, zarówno tych najmłodszych, jak i dorosłych, czekają liczne atrakcje oraz możliwość wzięcia udziału w konkursie, w którym nagrodą główną jest rodzinny wyjazd o wartości 10 000 zł.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Bank BGŻ BNP Paribas i Radio ZET specjalnie dla mieszkańców Bochni i okolic przygotowały wyjątkowy zimowy prezent. Już 30-31 stycznia 2016 roku czeka na wszystkich mieszkańców wspaniała sezonowa impreza czyli szaleństwo na lodzie. I to całkowicie za darmo.

Przez dwa dni uczestnicy zabawy będą mogli wziąć udział w zimowej rodzinnej rywalizacji, sprawdzić się w układaniu mega puzzli, zimowych kalamburach, a także poczęstować gorącymi napojami. Oprócz gratisowej wypożyczalni łyżew i lodowiska dla wszystkich chętnych, organizatorzy przygotowali smakowite niespodzianki, gry i konkursy, a wieczorem specjalną dyskotekę na lodowisku przy największych przebojach muzycznych.


– Darmowe lodowiska to kolejna akcja Banku BGŻ BNP Paribas, która wpisuje się w naszą długofalowa strategię – być blisko lokalnych społeczności. Jako bank oferujemy nie tylko świetne produkty bankowe i doskonałą obsługę, ale także proponujemy wydarzenia, które wzbogacają ofertę kulturalną i sportową miast – powiedziała Agnieszka Wilczyńska, kierownik Zespołu Trade Marketingu w Banku BGŻ BNP Paribas.

– Podobnie jak Kino pod Gwiazdami, czy Miasteczko Świętego Mikołaja, również mobilne lodowiska są dla nas doskonała okazją do nawiązania bliższych relacji z mieszkańcami miast w których znajdują sie nasze oddziały. Zapraszamy do wspólnej zabawy na łyżwach – dodała A. Wilczyńska.
Szczegóły akcji na:
•    antenie radia ZET,
•    stronie banku oraz na
•    www.darmowelodowiska.pl

 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wydarzenia
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...