Albin Marciniak i „WTerenWzięci” opowiadali o Tatrach i Wietnamie

dodano: 2016-01-23 11:20 | aktualizacja: 2016-02-20 11:22
autor: KatKa | źródło: inf. wł., youtube

na_swiat_logo_jpg_160px 22 stycznia w Sali Rubinowej Hotelu „Nowa Bochnia” odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu „Na Świat – podróże z pasją”. O swoim zamiłowaniu do Tatr opowiadał Albin Marciniak z "Klubu Podróżników Śródziemie", natomiast bochniacy Eliza, Paweł i Krzysztof, czyli "WTerenWzięci" przedstawili relację z podróży skuterami przez Wietnam.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Albin Marciniak – fotografik, fotoreporter, podróżnik, zapalony taternik i organizator wielu akcji ekologicznych - tak pokrótce można opisać gościa specjalnego spotkania. Jego opowieści o tatrzańskich wyprawach okraszone były pięknymi zdjęciami, które można było również podziwiać na mini wystawie."WTerenWzięci" - "Ciekawi świata, głodni wrażeń, spragnieni wszystkiego co inne niż to co znamy. Gonimy marzenia, realizujemy założenia które są weryfikowane przez podróż która w naszym przypadku nigdy się nie kończy... koniec jednej jest od razu zalążkiem drugiej. Życie jest za krótkie na wyjazdy z biurem podróży i drinkiem z palemką nad hotelowym basenem!" - tak piszą o sobie młodzi podróżnicy. Ich opowieści o Wietnamie - odbiegającym od przyjętych stereotypów - z pewnością zainspirowały do przeżycia przygody w krajach Dalekiego Wschodu.

Krótką relację z wyprawy "WTerenWziętych", czyli Wietnam w pigułce, można obejrzeć TUTAJ.
Natomiast perypetie naszych offroadowych podróżników z motorem TUTAJ.Licznie zgromadzona publiczność z zainteresowaniem słuchała występujących prelegentów. Podróżnicy przygotowali dla przybyłych wiele gadżetów, którymi zostały obdarowane osoby, które poprawnie odpowiadały na pytania związane z prezentowanymi podróżami.FOTORELACJA Z WYDARZENIA  (lepsza rozdzielczość po zalogowaniu się na konto gmail)
Kolejne spotkanie z cyklu „Na Świat – podróże z pasją” odbędzie się 19 lutego. O szczegółach poinformujemy niebawem na naszym portalu.

Wszystkich chętnych, którzy chcieliby opowiedzieć o swoich podróżniczych pasjach i niecodziennych wyprawach zapraszamy do kontaktu przez fanpage facebookowy "Na świat".
 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Turystyka
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...