Ankiety ws. Gospodarki Niskoemisyjnej w Bochni

dodano: 2016-01-19 12:06 | aktualizacja: 2016-01-20 12:24
autor: KatKa | źródło: UM Bochnia

smog Bochnia W związku z coraz większą świadomością płynących z działalności człowieka zagrożeń dla środowiska naturalnego, zarówno działania na szczeblu organizacji ogólnoświatowych, krajowych i lokalnych, rządów poszczególnych państw oraz wszystkich szczebli samorządu, podejmowanych jest szereg spójnych inicjatyw. W związku z tym, w pierwszym kwartale bieżącego roku w ramach dostarczenia decyzji podatkowych, mieszkańcy Bochni wezmą udział w ankiecie dotyczącej termomodernizacji, sposobu ogrzewania i zagospodarowania ścieków komunalnych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Szeroka edukacja pozwala nam już od najmłodszych lat dorastać w przekonaniu o wyjątkowej wadze ochrony otaczającej nas przyrody i szkodliwości czasem celowych, a czasem nieprzemyślanych poczynań człowieka. Pod koniec ubiegłego roku Bochnia uchwałą Rady Miasta przyjęła plan mający na celu wyeliminowanie bądź ograniczenie szeregu zagrożeń pod nazwą: Plan Gospodarki Niskoemisyjnej. Nie trzeba nikogo przekonywać jak fatalna jest jakość powietrza w naszym mieście, szczególnie w okresie grzewczym podczas bezwietrznej (a nie daj Boże!) mglistej pogody. W ślad za tym planem a także mając świadomość realnych możliwości poprawy tego stanu, burmistrz zwrócił się do mieszkańców z prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej ogólnych informacji o tym w jakich budynkach (stan techniczny, termoizolacja, rodzaj ogrzewania) mieszkają i czy są zainteresowani rozwiązaniami  nie szkodzącymi tak bardzo środowisku (wymiana starych i uciążliwych dla środowiska technologii grzewczych, na nowe - proekologiczne)

- mówi Andrzej Koprowski, asystent Burmistrza.

Poniżej przedstawiono informację Burmistrza oraz wzór ankiety.
 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wydarzenia
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...